reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe, AFI

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
Cześć. Czy któraś z was miała też problem z AFI w 37 tygodniu? Dzisiaj dokładnie 37+0. Tydzień temu trafiłam do szpitala ze względu na niezbyt fajny zapis KTG. Od tego czasu wszystko jest okej, zapisy ktg, przepływy i inne badania. Niestety w sobotę okazało się że z AFI 11 w dwa dni zrobiło mi się AFI 5. Wody płodowe sie nie sączą. Wyniki też okej, ale przez to zostaje dalej w szpitalu i z 2 ktg dziennie będę mieć 3 razy dziennie ktg...
 
reklama
Cześć. Czy któraś z was miała też problem z AFI w 37 tygodniu? Dzisiaj dokładnie 37+0. Tydzień temu trafiłam do szpitala ze względu na niezbyt fajny zapis KTG. Od tego czasu wszystko jest okej, zapisy ktg, przepływy i inne badania. Niestety w sobotę okazało się że z AFI 11 w dwa dni zrobiło mi się AFI 5. Wody płodowe sie nie sączą. Wyniki też okej, ale przez to zostaje dalej w szpitalu i z 2 ktg dziennie będę mieć 3 razy dziennie ktg...
Hej, ja miałam AFI około 4. Przez dwa tygodnie jeździłam codziennie na ktg, raz w tygodniu na przepływy, potem zostałam już na patologii. Dzień po przyjęciu na oddział zrobili mi usg i okazało się, że wód już prawie nie ma. Tego samego dnia zrobili mi cc. To był 37+1, też nic mi się nie sączyło.
 
Hej, ja miałam AFI około 4. Przez dwa tygodnie jeździłam codziennie na ktg, raz w tygodniu na przepływy, potem zostałam już na patologii. Dzień po przyjęciu na oddział zrobili mi usg i okazało się, że wód już prawie nie ma. Tego samego dnia zrobili mi cc. To był 37+1, też nic mi się nie sączyło.
A czemu CC a nie indukcja?
 
T
Cześć. Czy któraś z was miała też problem z AFI w 37 tygodniu? Dzisiaj dokładnie 37+0. Tydzień temu trafiłam do szpitala ze względu na niezbyt fajny zapis KTG. Od tego czasu wszystko jest okej, zapisy ktg, przepływy i inne badania. Niestety w sobotę okazało się że z AFI 11 w dwa dni zrobiło mi się AFI 5. Wody płodowe sie nie sączą. Wyniki też okej, ale przez to zostaje dalej w szpitalu i z 2 ktg dziennie będę mieć 3 razy dziennie ktg...
Tak u mnie przez Afi podjęli decyzję o przyśpieszeniu cesarki o jeden dzień miałam mieć w 38+0 a urodziłam 37+6. Mi też się wody nie sączyły ale wcześniej miałam wymioty i później upały i chyba za mało piłam wody
 
TTak u mnie przez Afi podjęli decyzję o przyśpieszeniu cesarki o jeden dzień miałam mieć w 38+0 a urodziłam 37+6. Mi też się wody nie sączyły ale wcześniej miałam wymioty i później upały i chyba za mało piłam wody
A tutaj cesarka z jakiego powodu? Mi lekarze mówią, że indukcja będzie, a ja nadal się obawiam że skończy się na cesarce...
 
A tutaj cesarka z jakiego powodu? Mi lekarze mówią, że indukcja będzie, a ja nadal się obawiam że skończy się na cesarce...
Indukcja tez może się skończyć cesarka. U mnie tak było niestety z uwagi na brak postępującej akcji przy spadkach tętna. Indukcja z uwagi na cukrzyce.
 
reklama
Ja we wszystkich 3 ciążach miałam pod koniec mało wód płodowych (AFI 5-7 cm). Porody wywoływane, SN, wszystko dobrze się skończyło, dzieci zdrowe. Też mi się nie sączyły, piłam bardzo dużo, więc to nie z odwodnienia. KTG miałam kilka razy dziennie i codziennie USG. Powodzenia 🍀
 
Do góry