reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe, AFI

Ja we wszystkich 3 ciążach miałam pod koniec mało wód płodowych (AFI 5-7 cm). Porody wywoływane, SN, wszystko dobrze się skończyło, dzieci zdrowe. Też mi się nie sączyły, piłam bardzo dużo, więc to nie z odwodnienia. KTG miałam kilka razy dziennie i codziennie USG. Powodzenia 🍀
Czyli praktycznie taka sama sytuacja jak u mnie. W którym tygodniu Pani rodziła?
 
reklama
Ja też od 34 tygodnia małowodzie.. afi 5. lekarz wysłał na sor, przychodziłam co drugi dzień do szpitala na ktg. Wody spadły do 4, położyli na patologie ale na drugi dzień wypisali. Dali do domu ktg i musiałam codziennie robić.
Tydzień przed terminem miałam zgłosić się do szpitala na indukcję.
Dziecko zdrowe wszytko ok ;)
 
Ja też od 34 tygodnia małowodzie.. afi 5. lekarz wysłał na sor, przychodziłam co drugi dzień do szpitala na ktg. Wody spadły do 4, położyli na patologie ale na drugi dzień wypisali. Dali do domu ktg i musiałam codziennie robić.
Tydzień przed terminem miałam zgłosić się do szpitala na indukcję.
Dziecko zdrowe wszytko ok ;)
Szkoda, że mi do domu nie dadzą ktg tylko muszę tu leżeć i leżeć 🤣
 
Szkoda, że mi do domu nie dadzą ktg tylko muszę tu leżeć i leżeć 🤣
ale przynajmniej jesteś pod opieką a przynajmniej odpoczniesz sobie od domowych obowiązków;)
Mi się bardzo podobało na patologii, gdyby jedzenie było smaczniejsze to można powiedzieć że były to wczasy;D
 
Do góry