reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe czy mocz w 11 tc

ibag0311

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2022
Postów
62
Dziewczyny
Jestem w 11 tc. Dziś rano kiedy się podniosłam, ubrałam za chwilę na legginsach pojawiła mi się plama. Faktycznie chciało mi się siku ale nie aż tak że nie mogłam wytrzymać. Czy mogły to być wody płodowe czy po prostu poleciało mi siusiu? Wiem ze to dość wczesny okres, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to czy w takim wczesnym okresie może się takie coś zdarzyć. Dodam też nie umiem odróżnić koloru czy wydzieliny gdyż miałam czarna bieliznę i szare legginsy, zrobiła się ciemna plama, co więcej wczoraj wieczorem współżyłam
 
reklama
Mozliwe, ze to po wspolzyciu jakies resztki. Sluz w ciazy tez moze byc rozny. Czasem jest wodnisty i jest go duzo i moze takw yciekac.
 
Wg mnie możliwe, ale lekarzem nie jestem, dla własnego spokoju obserwuj czy nic podobnego się nie dzieje w ciągu dnia, a jeśli masz duże obawy to skonsultuj się z lekarzem.
Nic w ciągu dnia się nie dzieje, jedynie co chwila chce mi się siusiu. Dziękuję za odpowiedzi
 
w 1 i 2 trymestrze ciąży miałam to samo, na bieliźnie pojawiała się plama i do teraz nie wiem czy to była wydzielina czy mocz (choć wątpie).
Jesli sie czujesz zaniepokojona mozesz sobie kupić wkładki do kontroli wód płodowych :)
 
reklama
Byłam dziś u lekarza i powiedział że wszystko jest w jak najlepszym porządku ☺ wody płodowe w normie, jedynie zaczyna mi się infekcja i powiedział że rozpoczynająca się infekcja mogła dać taki skutek, jednak najważniejsze że z bobo wszystko dobrze 🥰
w 1 i 2 trymestrze ciąży miałam to samo, na bieliźnie pojawiała się plama i do teraz nie wiem czy to była wydzielina czy mocz (choć wątpie).
Jesli sie czujesz zaniepokojona mozesz sobie kupić wkładki do kontroli wód płodowych :)
 
Do góry