reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody plodowe

Pewnie tak zrobię ze za jakiś tydzień się wybiorę do innego zobaczyc.
No to nie ma się czym przejmować... dolna granica normy to nadal norma. Gorzej jakby tam się przyplataly wielowodzia lub malowodzie ale tu jest ok. Możesz zawsze pojechać do drugiego lekarza między wizytami żeby się nie schizowac. Gdyby sytuacja była poważna to by lekarz tego nie chciał kontrolować dopiero za 3 tyg. :)
 
reklama
A czy obylo się bez szpitala? Jak dzidzia rosła?
Nie byłam w szpitalu po 4 tygodniach wód było już sporo . Synek mieścił się w dolnej granicy .Lekarz na każdym USG sprawdzał wody płodowe i mierzył młodego. Synek jak się urodził to ważył 2500 gram i mierzył 49cm ale urodził się w 37 tygodniu. Nie wiem czy choroba syna miała jakiś wpływ na jego wzrost bo moje starsze dzieci też były raczej niewielkie : najstarsza córka urodzona w 41 tygodniu 3200 g 56 cm , córka urodzona w 37 tygodniu 2600 g 54 cm i syn urodzony w 38 tygodniu 3100 g 54 cm.
 
Dziekuje za odpowiedzi. Trzymam się tego pije dużo dużo odpoczywam i zobaczymy za 16dni mam nadzieję że ruszy Ku dobremu [emoji846]
 
Powiedziała że na chwilę obecną nie ma potrzeby szpitala za 3 tyg mam wizytę a że wrazie czego to mam na szpital jechac
Jeżeli lekarz mówi że nie ma potrzeby póki co, to pewnie ma rację 😉 staraj się nie martwić jeżeli jest wszystko w porządku . Jeżeli masz taką możliwość to wypoczywaj, dużo pij i będzie wszystko dobrze 😘
 
Do góry