reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody plodowe

Agugu123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2021
Postów
834
Hej czy któraś z was miala problem z wodami płodowymi w 23 tygodniu ciąży ze były w dolnej granicy jakie postępowanie?
 
reklama
Miałam ale w 35 tc. Zamkneli mnie na obserwacje i juz nie wypościli. Podawali kroplówki, clenaxe i kazali dużo pić. Wody wrocily do 10 pkt afi, ale dziecko nie roslo to zrobili cc w 38 tc. Musi się Pani zmotywować do picia tych 3 l dziennie, oszczędnego trybu życia i można kupić podpaski lub paseczki wykrywające mocz/wody to bedzie wiadomo czy te wody nie wyciekają. A Ile jest pkt afi ?
 
Afi 8 lekarz nie dal żadnego skierowania do szpitala wrazie jak by coś się działo mniej ruchów czy cos to na ip zeby jechac
Miałam ale w 35 tc. Zamkneli mnie na obserwacje i juz nie wypościli. Podawali kroplówki, clenaxe i kazali dużo pić. Wody wrocily do 10 pkt afi, ale dziecko nie roslo to zrobili cc w 38 tc. Musi się Pani zmotywować do picia tych 3 l dziennie, oszczędnego trybu życia i można kupić podpaski lub paseczki wykrywające mocz/wody to bedzie wiadomo czy te wody nie wyciekają. A Ile jest pkt afi ?
 
Afi 8 lekarz nie dal żadnego skierowania do szpitala wrazie jak by coś się działo mniej ruchów czy cos to na ip zeby jechac
Bez tragedii, ale faktycznie mogloby ich być więcej. Kup sobie papierki lakmusowe i pij dużo, a w upały się nie szwendaj. Myślę, że będzie dobrze :)
Ja miałam 3 pkt jak mnie zgarnęli do szpitala.
 
Hej czy któraś z was miala problem z wodami płodowymi w 23 tygodniu ciąży ze były w dolnej granicy jakie postępowanie?
Pij bardzo dużo wody około 5 litrów dziennie mi pomogło .

A na USG wszystko ok.? Nerki maleństwa ładnie pracują ?

Czasami też jest tak że dziecko wypije dużo wód płodowych i później siusia. Może akurat właśnie przy badaniu tak było.
 
reklama
Na temat nerek nic nie mówił tyle że prawidlowe wyszlo na badaniach polowkowych ze cos nie tak nie wiemvzy sprawdzą dokładnie na nich nerki czy tylko pomiar. Główka przez tydzień czasu nie urosla ale mies i się w granicach.
Pij bardzo dużo wody około 5 litrów dziennie mi pomogło .

A na USG wszystko ok.? Nerki maleństwa ładnie pracują ?

Czasami też jest tak że dziecko wypije dużo wód płodowych i później siusia. Może akurat właśnie przy badaniu tak było.
 
Do góry