reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodzisław Śląski

cytrusik już Ci wysłałam zaproszenie, nawet zauważyłam że mamy jednego wspólnego znajomego... :D
Poczekam jeszcze dziś, ostatni dzień i najwyżej zadzwonię do Niewiema i powiem żeby mnie gdzieś wcisnął.
Zazwyczaj najbardziej ruchliwy był na wieczór tak około 22, czuję tylko stłumione ruchy i to rzadko.
Może się jakoś inaczej ułożył i dlatego go tak nie czuję, albo tak jak mówisz jak śpię czy coś robię i nie czuję że fika. A płeć owszem znam, chłopczyk będzie...:) A u Ciebie...?
A co do tego że nigdzie nie wychodzę, to nawet nie mam niestety z kim... :/
Idę bo mój łobuz marudzi, nie da napisać spokojnie.

 
reklama
Hej! Moje drogie , my wstepnie z Rilla umowilysmy sie na przyszly tydzien na spotkanko. W Rydultowach jest nowy figlo i kawiarnia , wiec moze tez Wam sie uda . Napisze jeszcze dokladnie kiedy i o ktorej.
Cytrusik - na zgage w ciazy najbardziej mi pomagaly migdaly i soda.
Mysle dziewczyny ze jak zaczniemy sie spotykac i jak nasze dzieci klikna , to mozemy miec w nosie przedszkola ;-) Nawet pomyslalam ze poki siedze w domu , co jakis czas mozecie mi podrzucic maluchy ( szczegolnie jak bedziecie miec noworodki do obslugi :)
Co do fejsa -nie ma problemu :) jestem za.
Paczki..musze zrobic , bo moj synek juz od jakiegos czasu mnie prosi :) Najgorsze jest to ze jak juz zrobie ( pieke czesto ciasta) to nie moge sie oprzec i niedlugo sama bede wygladac jak paczek :)
Paaaa i do szybkiego!
 
Ja to nie mam talentu do pieczenia, poza tym jestem zbyt leniwa.
Więc u nas to raczej będą pączki ze sklepu.
Wegemama może być, ja się zgadzam jakoś podjadę do was.
I się też nie mogę doczekać, będę miała chociaż do kogo pyska otworzyć, bo poza moim p to z nikim nie rozmawiam. Jesteś kochana, że nam proponujesz coś takiego :)
Cytrusik u mnie zgaga w ciąży, to bardzo rzadka sprawa więc nie wiem jak się tego pozbyć.

Miłego dnia kochane i do miłego zobaczenia :)


 
Ostatnia edycja:
Halo!
Wybieram się jutro z Zuzą do mojej Mamy - tez raczej jestem antytalentem kuchennym (a przynajmniej pieczeniowym), mam jednak nadzieję, że razem uda nam się coś upiec. Planujemy zrobić faworki i pączki serowe. Najem się znowu jak dzikie prosie:D Choć nie przepadam za słodyczami to pączki serowe to moi faworyci:D

A macie jakiś pomysł na nazwę grupy? Bo właśnie odkryłam, że trzeba się jakoś nazwać;) Może wstępnie "Mamy SWD"? Jeżeli prześlecie mi na priv swoje dane to Was pododaję, bo bez choć jednego członka nie umiem utworzyć grupy.
Nie wiem jak Wy, ale mnie będzie wygodniej korzystać z facebooka. I tak zaglądam tam kilka razy dziennie i łatwiej jest na bieżąco coś tam dopisać, niż znaleźć chwilę czasu by wysmażyć dłuższego posta. Chwilowo Zuza poszła dręczyć chorego Tatę, więc szybciutko coś tu skrobię.

Wioolcia4 też nikogo w Rydułtowach nie znam, a nie zawsze miałam tyle czasu by wybrać się na spotkanie ze znajomymi do Rybnika. Zostawiałam więc Z. z tatą i szłam na zakupy do Biedronki:) Czasem nawet nic nie kupowałam, ale półgodziny dla siebie było bezcenne:D W ogóle mamy z M. taką zasadę, że raz na jakiś czas ja wychodzę sama ze znajomymi, a potem idzie on. Z korzyścią dla wszystkich - odpoczywamy od siebie i od Zuzi.

I koniec wolności, Bobek wróciła:) Idziemy robić porządek z kolorowankami i kredkami, bo wszystko już spada z półek:)
 
no jak tam wiola jakaś poprawa? dzwoniłaś do niewiema czy czekasz do jutra?
u nas też chłopak ;) banda na całego jednym słowem :D


ok, ja też podjadę do rydułtów - jeśli to nie będzie w pt kochane - takze dajcie znać :)


weg Ty jakiś przepisik na wegańskie masz czy zwykłe robisz kochana? może zarzucisz czymś fajnym, bo coś podejrzewam że Ty specjalistka jesteś w tych kwestiach ;)
ja uwielbiam eksperymentować z Młodym w kuchni, wszystko razem robimy, ale różnie nam to wychodzi :p na szczęście nasz mąż i tatuś jest tak wyrozumiały że zje wszystko. tylko raz zrobiłam jajecznicę z ogórkami kiszonymi w ciąży z fipem i po pół roku przyznał mi się że trudno to było przełknąć :p :D


lecę po migdały w takim razie. męczy jak cholera.


FB b. dobry pomysł, mi też tu trudno się zmotywować do częstego pisania, tam jest łatwiej raz dwa i jakiś dialog. rilla wysłałam Ci zaproszenie, ta kabu to gdyby co ja :p
 
Jejj, kobity ale się u Was dzieje ;).

Ja nie Rydułtowy ni Radlin, ale bardzo po sąsiedzku ;). Rybnik, a Niedobczyce dokładnie :).

Bo wątek rybnicki umarł chyba śmiercią naturalną...
 
reklama
Do góry