reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodzisław Śląski

reklama
Cześć moje Kobity kochane !!! Syla is back i wraca do żywych !!! w końcu wyszłam z pracy w pracy , i z pracy w domu !!! Widzę że się sporo u Was dzieje i miło powitać nowe twarze .

Muszę się Wam czymś pochwalić . Nie myślałam że to nastąpi tak szybko bo już 28 stycznia poczułam ruchy bąbelka !!! co za szok , teraz codziennie wyczekuję plumkania i bulkania w brzuchu ;) kurde super uczucie :)))
Zaliczyłam rok temu impreze urodzinową żony mojego kuzyna , i dopadły mnie wszystkie młode "Matki Polki ", rysując przede mną obraz tragedii , "masarni" , klęski mojego życia itd ... czyli jak to będzie po urodzeniu dziecka ...
nie wiem , może jestem nienormalna ale stwierdziłam że one są jakieś nie teges i olewam ich plaplanie . Będzie co będzie , kurde alleluja i do przodu .

Widzę że sporo wątków zyciowych poruszałyście tutaj.
Choroby : na szczęście jak dotąd jakoś udaje mi się kulać w zdrowiu , troszkę w gardle mnie coś drapało - ale przestało :)

Praca: Rilla widzę że jesteśmy w tym samym wieku i po tym samym kierunku studiów . Niestety ja już dawno stwierdziłam że ten kierunek to strata czasu była . W tej chwili zastanawiam się nad podjęciem w niedalekiej przyszłości nauki w kierunku grafiki i reklamy (przyda mi się w pracy)

Wiolcia z Kokoszyc jesteś ? mój mąż jedyny Łukasz pochodzi z Kokoszyc :)

Cytrusik jak samopoczucie ? już jesteś prawie na mecie . Życzę Ci zdrówka !!!


Kurde działacie już coś ze znajomościami na Fb ? to też Wam podeślę namiary na pw (przynajmniej tym z którymi tutaj chwilę dłużej sie pisze ) mamy wspólny profil z mężem więc się nie zdziwcie jakby co ;) No a łatwiej będzie się sklikiwać , ja Fb w pracy mam cały czas włączony.

Pozdrawiam Was Kobity !!!
 
oj no pewnie, co za pytanie :-D dla nowo zaglądajacych info że na fejsie gdyby co szukać nas jako Mamy SWD :-) ja jestem za rozruszaniem tego topiku ale niestety rzadko się ktokolwiek odzywa więc tak to wygląda jak wygląda :sorry:

a właśnie ręka w górę która ma subskrypcję i tu zagląda?
 
Hej, hej :) Już dołączyłam do Mamusiek SWD na fejsie. Ostro dysputujemy już nawet, może uda się cosik rozkręcić :))
 
reklama
Do góry