reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodzisław Śląski

reklama
hejka :) z góry przepraszam i zwalam winę tylko i wyłącznie na siebie, bo upuje a potem nie zaglądam ;) ale słuchajcie. musi nas być trochę, prawda ;>? to może ożywmy trochę ten temat :) przede wszystkim apeluję do wegemamy i jej uroczego danielka, którego dane mi było poznać, no i do xmartusiax, bo się odezwała na mój apel a ja nic ;) dziewczyny... jak tam patelnia na dworze, daje się we znaki :)? my właśnie weszliśmy w etap książkowego dwulatka czyt. bunt, bunt, bunt, a jak o coś spytasz to i tak odpowiem 'nie' :p także mamy niezłe przekopy, a na dworze tak trudno strzymać, że siedzimy w domu i walczymy ;)
 
Witam, tu kolejna szczęśliwa z Wodzisławia :) mam nadzieję że doświadczone już mamy wspomogą dobrą radą , a te które podobnie jak ja oczekują pierwszego dziecka pozwolą się poznać ;)
Mam być mamą lipcową , więc jeszcze długa droga przede mną.
Może są tu koleżanki na "podobnym etapie" ?

Pozdrawiam,
Sylwia
 
hej sylwiu przez przypadek luknęłam czy tu dalej cisza i widzę, że się jednak ktoś odezwał :-) no u nas na wodzisławskich forowych śmieciach jak widać nadal pustki, nikt chyba nie zagląda :sorry2: nie wiem, może trafiłaś gdzieś na innych forach na kogoś z naszych stron? bo ja w sumie babyboomowi tylko wiernam i nawet nie zaglądałam czy gdzieś się ktoś nie odzywa

widzę, że wkroczyłaś w 13tc, super, jak się czujesz :happy2:? do gina tu do wodzia chodzisz?
 
O jak miło że coś się dzieje :)

Jeżeli chodzi o inne fora to nie spotkałam żadnej kobity z Wodzisławia , specjalnie też nie szukałam a babyboom jest jedynym forum na którym jak na razie jestem zarejestrowana.

Jeżeli chodzi o samopoczucie to ogólnie ok. trochę przytyłam chyba przez świąteczne obżarstwo i lenistwo ;P no ale od tego są święta ;)
Ostatnio mam schizę wózkowo -lokalową , tzn po głowie chodzą mi takie myśli :" Boże Boże co ja zrobie , jaki wózek kupic , jak my tu z dzieckiem się zmieścimy " itd itp. ostatnio się poryczałam bo nasz pies nabroił i ręce mi opadły i zaczęłam ryczeć że nawet psa mamy jakiegoś niereformowalnego ;)

9 stycznia mam kolejną wizytę u gin. chodzę do Zespołu Poradni na przeciw szpitala do dr Frymer ( już długo do niej chodzę tzn. od pobytu na ginekologii w wieku 14 lat ) jak na razie jestem zadowolona , a jak mam jakieś pytania to zawsze odpowie mi przez tel. spokojnie i bez nerw ;)

Pozdrawiam serdecznie ;)


P.S. czy jest w Wodzisławiu jakaś szkoła rodzenia ? bo niestety nigdzie nie spotkałam się z taką informacją.
 
Ostatnia edycja:
hej :-) na początku wszystkiego szczęśliwego na ten rok, spełnienia i w ogóle :-) a w związku z tym, że tylko my tu jesteśmy to życzę nam obu żeby nam się dobrze rozpakowało :-D

bieda z tymi okolicami, wszyscy milczą.. nie wiem czy lukałaś już na portal ICoDalej.com.pl | Serwis dla rodziców dzieci z powiatu wodzislawskiego , to jest specjalny serwis, który powstał dla rodziców małych dzieciaczków z naszej okolicy. fajna koncepcja, ale widzę że nie wiele się tam dzieje, nie ma też forum ani miejsca na jakąkolwiek wymianę zmian, tylko póki co suche artykuły... nawet napisałam wiadomość do kobitki, która to redaguje żeby może co nieco ożywić to by się więcej ludków zebrało.. no mi brakuje bardzo takiego kontaktu z innymi młodymi rodzicamy, bo wśród znajomych w sumie na dobrą sprawę w najbliższej okolicy nikt nie ma jeszcze dzieci :sorry2: a ci co nie mają traktują tych co mają trochę tak jakby byli z kosmosu :-D

haha, nie martw się pomieścicie się :happy2: ja odkąd poznałam mojego i zobaczyłam na jakim mieszkaniu mieszkał z trójką braci i rodzicami to się przeraziłam że tak się da :szok: i tak teściowa wychowała 4 facetów w 2 pokoikach i ma tak wsio urządzone że niczego chyba w tym mieszkaniu nie brakuje. pewnie każdej organizacji się da nauczyć. ale ja tam gadam a sama co chwilę mam doła czy sobie poradzimy chociażby z kasą etc :-p ale to chyba dobrze w sumie, bo jakbyśmy lały na wszystko to chyba byłby najlepszy dowód że coś z nami nie tak :-p

ja też tyję chociaż się ograniczam jak mogę, bo z Fipem przytyłam ok 24 kg :zawstydzona/y: i wyglądałam jak potwór :-D więc teraz sobie obiecałam że nie przekroczę 14kg i zamierzam sobie słowa dotrzymać, ale przez te święta będę musiała taki reżim narzucić teraz że zaczynam się wyłamywać :-p

tak, szkoła rodzenia była przynajmniej 3 lata temu na pewno w szpitalu prowadzona, w tym roku wiem że są zajęcia w Olzie albo w Gorzycach organizowane ale czy w wodz. to nie wiem :confused:

nie znam dr Frymer, ale jak mówisz że ma takie spoko podejście to najważniejsze, grunt to móc zaufać swojemu ginowi

a rodzić planujesz w Wodz?

xMartusiax a do Cię kobietko apeluję co byś się odezwała :cool2:

pozdrawiam :)
 
reklama
Witam Dziewczyny!
Jak miło,że ktoś tu się znowu odezwał. Kiedyś coś tam na forum napisałam, potem o nim zapomniałam, ale że brak towarzystwa bardzo mi doskwiera, znów zaczęłam przeglądać fora dla mam i poszukiwać mam z okolic Rydułtów.

Ja od września w związku z redukcją etatu w mojej firmie siedzę w domu:/ I razem z moją córką mamy już siebie dość - ona mnie, a ja jej;) Bo jak długo można spędzać czas tylko z Mamą:) A towarzystwa jak na lekarstwo. Czasem mam wrażenie, że tylko ja szukam towarzystwa innych mam:/

Widzę, że nie tylko my martwimy się o miejsce, kasę i pracę:) A drugie dziecko też nam się marzy! Wcześniej to chyba osiwieję;)

Też zaglądam czasem na portal ICoDalej, ale zachwycona nim nie jestem. Miałam nadzieję, na jakieś forum i więcej kontaktu z mamami z okolic, a tu nic.

Pozdrawiam:)
 
Do góry