reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wojtuś 23/24 hbd 600 gram 32 cm

reklama
Kruszynko odpoczywaj w spokoju i czuwaj z nieba nad mamą, tatą i braciszkami. W niebie się Tobą zaopiekują, zobaczysz. Juz nic cie nie zaboli. [żal, smutek, ból]
 
Za nami cieżki dzień. Formalnosci zwiazane z pogrzebem mamy za sobą. Było cieżko, ale nie można tego pominąć, nikt za nas tego nie zrobi. Cieszę sie, ze przy odbiorze karty w szpitalu był profesor. On zawsze potrafił nas uspokoić. Tak było i tym razem. W ogóle cały zespół był wspaniały.
 
Smutek. Ja nie moglam byc na pogrzebie synka. Nawet Go nie widzialam. Lezalam na patologii ciazy probujac uratowac drugiego synka blizniaka. Zapamietaj te wspaniale chwile gdy Go przytulalas.
 
Cały czas wspominam chwile spędzone w szpitalu. Tak sobie wbiłam do głowy i jest mi lepiej. Mogę nie płakać cały czas, a nawet się uśmiechać, bo Wojtuś miny robił niesamowite. Mlaskał języczkiem, marszczył czoło. Powoli staram się sobie wytłumaczyć dlaczego...Bóg wie lepiej, jak ma wyglądać nasze życie. I tak miało być. Jeśli Wojtusiowi jest lepiej, to wolę, aby bolało mnie niż jego. Wole swoje cierpienie niż jego. Mojego maluszka...
 
reklama
Wiola jesteś dzielną kobietą, po przeczytaniu postow, łzy cisną się same do oczu:(( bardzo mi przykro, Wojtuś był dzielnym chłopcem, tak dzielnym, że czekał na pożegnanie z Wami, teraz jest Mu juz lepiej, nic Go nie boli i bawi się z innymi Aniołkami.Bądź silna jak On Kochana dla swojej rodziny, Wojtuś na pewno będzie czekał na Ciebie, kiedyś wszyscy się razem spotkamy w Niebie:))
 
Do góry