reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd.

Selerowa wypralan właśnie w płynie tylko w lovelli teraz wszystko w płatkach mydlanych jak nie pomoże to będziemy szukać dalej
 
reklama
Dziewczyny, która dla swoic dzieci używała biogai? Jak to działa i jak podawać?
Herbata koperkowa chyba za słaba, a sab simplex chyba za wcześnie wprowadzać. Na wszelki wypadek poproszę kuzyna o zakupienie ss, ale pewnie chwilę to potrwa.
 
Selerowa moja bratowa bardzo zachwalala biogaje to kropelki i chyba podaje się bezpośrednio do buzi .
Co tam mialyscie na te sutki bo bolą mnie już
 
Selerowa ja podawałam biogaia ale u mnie nic nie działały, 5 kropel raz dziennie na łyżeczce, wręcz miałam wrażenie, że jest gorzej:dry: Teraz podaję sab simplex i poprawa znaczna ale to właśnie od 4 tygodnia się podaje.
Z kremem nie pomogę bo nie musiałam stosować.
 
Ja na brodawki mam Maltan- używałam tylko przez pierwsze 3-4 dni bo mnie bolały później już się "przystosowały " do muldania;)
 
Ja 3 tygodnie już leczę sutki. Młody ssie jak pompa elektryczna. Jak mi się strupki pogoiły to znowu mi ponadrywał u nasady. Butelka go nie rozleniwiła nic a nic. Dlatego maści używam do tej pory. Najbardziej lubię własnie te lanolinowe bo nie trzeba ich zmywać przed karmieniem. Maltan mnie szczypał. Bepanthen zaś trzeba zmywać.
 
No u mnie trochę się z tym mlekim ruszyło już nie siara sama ake mleko się właśnie pojawiło więc łatwiej jedt mi go nakarmić, na szczęście mały to porządny ssak i ładnie chwyta piers wiec to ułatwia sprawę
A powiedzcie mi ile czasu mialyscie krwawienie ?
 
reklama
Grzechotko, ja dopiero od tygodnia jestem na zwykłych podpaskach, ale już chyba nuedługo:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) przy Mai krwawiłam równe 6 tygodni, potem przerwa 2 tygodnie i przyszła @
Mam nadzieję, że teraz tak szybko nie dostanę.
 
Do góry