reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd.

Dzięki dziewczyny wsparcie od was jest nie ocenione.
Ale mam pytnie czy jak dziecko spi to znaczy ze sie najada?
Wczoraj o 15 mój synek zjadł ostatnią butelkę. Od kolejnego karmienia jest na cycu.
Przez noc nie było żadnej kolki. Fakt karmienie trwa nawet do półtora godziny z przewijaniem i odkladaniem do lozeczka i braniem spowrotem.
Martwie sie tylko że sie nie najada. Teraz nie dawno tylko trochę marudzil juz myslalam ze moze kolka. Ale kied w końcu sie uspokoił i trochę pocyckal cyca to wkońcu usnoł.
Póki co to tylko tyle ze karmienie jest dłuuuugie. Ale przynajmniej narazie jestem cierpliwa. Może przyjdzie więcej pokarmu. Ale muszę chociaż sprubowac :-)
 
reklama
Paula, masz 2 opcje, wybierz sobie tą, która bardziej ci odpowiada:-)
1. Nie lubi jeść i dlatego nie marudzi, ale za to lubi przytulać się do cyca:-)
2. Najada się i dlatego nie marudzi, ale również lubi przytulać się do cyca:-)

Jest też 3 opcja, ale o tej akurat nie zamierzam pisać:-)

Głowa do góry, cyce na wierzch, alleluja i do przodu:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
 
Blindwillow, z tym obsikiwaniem kaftanika to myślę, że Kesti ma rację, zwróć uwagę, by siusiak ZAWSZE był w dół :-D

Co do kupek zielonych to ja też chciałam podpytać, mój dwie ostatnie miał zielonkawe. Wiem, że to coś oznacza ale nie pamiętam co :-D
 
Jestem na pierwszym etapie cycowania i nie wiem co boli berdziej. Tylek czy nawal pokarmu:/ Na szczescie synek dobrze ciagnie cyca wiec nie mam poranionych brodawek i boli tylko w srodku, pomagam laktatorem bo maly sie najada i spi po 3-4godz a ja mam donice zamiast moich miseczek b sprzed ciazy hheeh
 
Z tego co pamiętam-przyczyną może być np żółtaczka, ale także nadwrażliwość na nabiał. Pomyślcie, czy nie zjadłyście za dużo nabiału:-) bo żółtaczka to już chyba nie, prawda?
Jasiek nie jest na modyfikowanym? Bo też może być od mm wzbogqconego żelazem.
Tyle pamiętam:-)
 
Żółtaczka odpada, bo nie miał dużej i już schodzi.
Mleka modyfikowanego nie podaję.
Nabiał? Najstarszy przywiózł mi wczoraj oscypka z Zakopanego . . . Może to to?
 
No i po cycowaniu :-( mały tak mocno płakał w nieboglosy. Był głodny.
Wrabal 60- tke i po godzinie jeszcze 40.
Moje cyce tyle nie daja. :-/ a juz sie tak ludzilam. Teraz mam ochote wyć
Do księżyca.
Strasznie zazdroszczę mamą które karmią.
Eh....
 
Ty Paula nie wyj tylko częściej przystawiaj do cyca. I dużo pij- wody, herbatek na laktację, soku jabłkowego. I będzie dobrze:-)
A butla i modyfikowane to nie przestępstwo:-)
 
Paula moje też nie dają piję herbatki i felmaltiker a teraz jeszcze zamowilam jakieś granulki homeopatyczne zobaczy czy zadziałają . Piję dużo wody a ten sok jabłkowy to działa a jabłka same też tak będą działać?
 
reklama
Do góry