reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wolno bije serce dziecka

To różnie z tym bywa. Ja zawsze zachodziłam bez problemu od razu a po ostatnim lyzeczkowaniu nagle problemy z za cienkim endometrium i tak musiałam.brac duphaston żeby w ogóle zajść. Teraz może się okazać że zajdziesz od razu. Kolezanka 9lat się starała, w koncu leczenie przynioslo skutki i udało im się. Zaraz po porodzie zaszła znowu bez leków, wspomagania etc. Była w ciężkim szoku. Teraz ma 2ke rok po roku.
Zoabczymy jak to będzie, nic chociaż wiem że mam super lekarza który pomógł mi zajść w ciążę i może z jego pomocą uda się drugi raz
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Według moich wyliczeń jest 7-my tydzień ciąży, według dr 6-ty. W poniedziałek miałam usg i widać już bicie serca, jednak ja na zdj nie widzę nic oprócz pęcherzyka.
 

Załączniki

  • 20210512_173209.jpg
    20210512_173209.jpg
    882,5 KB · Wyświetleń: 96
To różnie z tym bywa. Ja zawsze zachodziłam bez problemu od razu a po ostatnim lyzeczkowaniu nagle problemy z za cienkim endometrium i tak musiałam.brac duphaston żeby w ogóle zajść. Teraz może się okazać że zajdziesz od razu. Kolezanka 9lat się starała, w koncu leczenie przynioslo skutki i udało im się. Zaraz po porodzie zaszła znowu bez leków, wspomagania etc. Była w ciężkim szoku. Teraz ma 2ke rok po roku.
I jak wizyta ?
 
reklama
Do góry