reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wolno bije serce dziecka

reklama
Jestem właśnie po konsultacji u najlepszego ginekologa w mieście. Serduszko już nie bije
Kochana tak bardzo mi przykro😭😭 wiem jak to cholernie boli, gdybyś potrzebowała wsparcia, rad, pomocy jest wątek "ciąża po poronieniu" są tam wspaniałe dziewczyny, które przeszły to co my (ja w lutym). To działa jak grupa wsparcia, dziewczyny pomogły mi pozbierać się po poronieniu, doradziły co zbadać i wspierają choćby nie wiem co. Trzymaj się, chociaż wiem, że to cholernie trudne. Sercem jestem z Tobą.
 
Kochana tak bardzo mi przykro😭😭 wiem jak to cholernie boli, gdybyś potrzebowała wsparcia, rad, pomocy jest wątek "ciąża po poronieniu" są tam wspaniałe dziewczyny, które przeszły to co my (ja w lutym). To działa jak grupa wsparcia, dziewczyny pomogły mi pozbierać się po poronieniu, doradziły co zbadać i wspierają choćby nie wiem co. Trzymaj się, chociaż wiem, że to cholernie trudne. Sercem jestem z Tobą.
Dziękuje Ci bardzo ♥️♥️♥️ Myśle, ze tak miało być
 
Nie wiem jak Cię pocieszyć, nie jestem dobra w te klocki. Napiszę Ci jednak to co powiedział mi ginekolog po tym jak samoistnie poronilam w 8 tyg: zachodź jak najszybciej w ciążę, ciało cały czas pamięta jak to jest być w ciąży, jest dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że dojdzie do złego połączenia czy podziału komórek, ponieważ nasze ciało się uczy. Ale to tylko jeśli nie będziesz łyżeczkiowana, ponieważ po tym trzeba odczekać.
Nie wiem czy chcesz od razu się starać, czy też może odczekać by się pozbierać. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
Nie wiem czy trzeba czy nie bo tego zabiegu nie miałam, ale piszę mniej więcej sens tego co mi mówił. Lekarzem nie jestem.
No ale skoro piszesz, to powinnaś wiedzieć, po łyżeczkowaniu nie trzeba odczekać, jeżeli w środku się zagoiło.
 
reklama
Jestem właśnie po konsultacji u najlepszego ginekologa w mieście. Serduszko już nie bije
Bardzo mi przykro. Kochana mam za sobą dwie straty, wiem że to ciężkie. Po wielu badaniach i ciąży obstawionej lekami jestem aktualnie w 37tc. Mogę Ci powiedzieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny i natura wie co robi. Po każdej burzy wychodzi słońce, pamiętaj o tym 🥰❤️ ściskam mocno
 
Do góry