reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wolny czas

Miasto
Barcelona
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy!
Zastanawiałam się, czy macie jakieś hobby, które rozwijacie? Jak spędzacie te kilka wolnych chwil, kiedy jesteście same? Czy są tu mamy blogujące?
Taką mamą jestem właśnie ja. Potrzebowałam małej rozrywki podczas długich godzin spędzanych w domu i teraz, kiedy tylko mam wolną chwilę, zatapiam się w mój blog. Jest on przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków.

https://www.facebook.com/mamawbarcelonie/
https://www.mama-w-barcelonie.blogspot.com

reklama
G

goszczaca

Gość
Witam wszystkie mamy!
Zastanawiałam się, czy macie jakieś hobby, które rozwijacie? Jak spędzacie te kilka wolnych chwil, kiedy jesteście same? Czy są tu mamy blogujące?
Taką mamą jestem właśnie ja. Potrzebowałam małej rozrywki podczas długich godzin spędzanych w domu i teraz, kiedy tylko mam wolną chwilę, zatapiam się w mój blog. Jest on przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków.

https://www.facebook.com/mamawbarcelonie/
https://www.mama-w-barcelonie.blogspot.com
Z miłą chęcią to poczytam, może mnie zainspiruje;) ja w 100 proc poddalam się dziecku. Sa plusy ale też minusy. Nie mam czasu dla siebie a w domu zdziczalam. :(

Miasto
Barcelona
Rozwiązania
0
Z miłą chęcią to poczytam, może mnie zainspiruje;) ja w 100 proc poddalam się dziecku. Sa plusy ale też minusy. Nie mam czasu dla siebie a w domu zdziczalam. :(
Oj, to najwyższy czas, aby pomyśleć również o sobie! My, mamy wykonujemy ogromną pracę dbając o dom i dzieci, więc również nam należy się chwila odpoczynku i chwila tylko dla nas. Bo szczęśliwa i spełniona mama, to szczęśliwie dziecko :)

G

goszczaca

Gość
Oj, to najwyższy czas, aby pomyśleć również o sobie! My, mamy wykonujemy ogromną pracę dbając o dom i dzieci, więc również nam należy się chwila odpoczynku i chwila tylko dla nas. Bo szczęśliwa i spełniona mama, to szczęśliwie dziecko :)
Niestety mnie to nie dotyczy. Zawsze byłam duszą towarzystwa, wesoła, wiecznie uśmiechnięta. A teraz: wycofana, zlamknieta w sobie, nawet nie potrafię nawiązywać kontaktów. Odpoczywam wieczorem jak dziecko śpi, wtedy wsiadam w samochód włączam ulubiona muzykę i jeżdżę bez celu, no ale też nie zawsze. W domu nie ma mnie. Jest mąż i dziecko i tak od przeszło dwóch lat.

kinga30

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
Ja jak mam wolną chwilę lubię poczytać książkę. I może to dla niektórych dziwnie zabrzmi ale jak kładę małego spać mamy z córka czas na granie, w różne gry i przy tym też super odpoczywam☺ Bawimy się, śmiejemy i to jest bardzo fajny czas☺

Rozwiązania
0
hej, fajnie, że podrzuciłaś link, chetnie poczytam :) tyle razy zabierałam sie za rozpoczecie pisanie bloga, ale na planach się skończyło. W wolnych chwilach a chyba jest ich ostatnio mało, czytam książki, najczęściej razem z dzieckiem, ale późnymi porami sięgam po coś tylko dla mnie :)

reklama

marta18691

Fanka BB :)
Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
4
Ja w sumie to lubię robić hybrydy, malować makijaże sama dla siebie to robię i też jak znajdę czas

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Wrześniówek czas wolny :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 19
F Mama ma czas wolny Dzieci urodzone w grudniu 2011 272
passingby Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2009 565
P Czy przyrost bhcg nie jest za wolny? Ciąża, poród, połóg 14
Mamalipcowa Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka... Ciąża, poród, połóg 19
I zapraszamy wszystkie mamy! wstęp wolny Ogłoszenia - Śląsk 0
vikiigus Wielkie Urodzinki - zabawa dla dzieci w Edu-Center - wstęp wolny -zapraszam! Ogłoszenia Bydgoszcz 0
E Dodatkowy dzień wolny za święto Porady prawnika 1
D Kubek z dziubkiem wolny Niemowlaki 2
R Wieczór z grami planszowymi w "Różowych Okularach" 18.06 godz.17:00 WSTĘP WOLNY Ogłoszenia - Łódź 0
marzena9 Parapetówka Marzeny :) Wstęp wolny :P Archiwum mam majowych'11 49
A praca na noce a dzię wolny na opiekę nad dzieckiem Porady prawnika 1
C Małżeństwo czy wolny związek? Dzieci urodzone w maju 2005 37
A Ciaza a trudny czas Potrzebuję porady 4
A Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 7
A Umowa na czas określony a urlop macierzynski Potrzebuję porady 9
X Umowa na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 18
N Ciaza a umowa o prace na czas okreslony Potrzebuję porady 6
N Czas poswiecony niemowlakowi Potrzebuję porady 19
kipotka Umowa na czas nieokreślony po 3 m. okresu próbnego w ciąży Potrzebuję porady 12
U L4 w ciąży a zmiana etatu i umowa na czas określony Potrzebuję porady 57
P Umowa o pracę na czas określony a ciąża Potrzebuję porady 24
M Umowa na czas okreslony a ciąża Potrzebuję porady 21
L Umowa na czas okreslony. Potrzebuję porady 16
Natalka92 Czy to juz czas na porod ? Potrzebuję porady 2
A Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
N 2,5 miesieczne niemowlę CAŁY CZAS wisi na piersi - czy to normalne? Żywienie 5
nowamloda12 Czas na ginekologa ? Potrzebuję porady 3
A Mam 24 lata kiedy najlepszy czas na 2 dziecko ? Potrzebuję porady 15
Acai Czy to już czas na dziecko? Potrzebuję porady 2
WioWik Dołącz do mnie Mamy pracujące 0
S Stach, niepewność, czy mój czas minął? Ciąża, poród, połóg 8
...Margotka9022... Czas reakcji alergicznej Potrzebuję porady 1
A Umowa o pracę na czas określony a zasiłek macierzyński. Potrzebuję porady 4
A Umowa na czas okreslony a urlop rodzicielski Potrzebuję porady 5
M umowa na czas okreslony a ciaza? Potrzebuję porady 27
Marciaaa55 Co jeśli kilka dni po porodzie kończy mi się umowa na czas określony? Potrzebuję porady 29
...Margotka9022... Ciąża leżąca. Razem przejdźmy ten trudny czas. Ciąża, poród, połóg 1
Marciaaa55 Umowa na czas określony a zasiłek macierzyński ! Potrzebuję porady 6
M Umowa na czas określony - niejasności. Potrzebuję porady 13
J Czas na drugie dziecko :) Potrzebuję porady 19
Ayashi86 Nie spi i caly czas placze pomocy!! Spanie 17
I Urlop rodzicielski - umowa na czas określony a kolejna ciążao Potrzebuję porady 3
L Umowa na czas określony podczas ciąży Potrzebuję porady 1
E Maz-kiedys zwariuje!!! Potrzebuję porady 18
D Jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem? Potrzebuję porady 6
A ciaza a czas okreslony w pracy Potrzebuję porady 1
M 2 tygodniowy maluszek cały czas chce jesc Noworodek 2
Zor Głupawki na jesienno - zimowy czas Dzieci urodzone w lutym 2015 33
monia~ umowa na czas określony, zmniejszenie etatu Porady prawnika 2