reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wolontariat

confounded

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
247
Miasto
Kraków
witam, czy jeżeli mam zaświadczenie o wolontariacie, to pod koniec roku państwo wypłaci mi za to pieniądze? wiem, że kiedyś tak było (mąż tak dostawał), tylko chciałabym się dowiedzieć, czy nadal tak jest :)
 
reklama
chodziło mi o to, że mąż będąc wolontariuszem w grze /jako administrator/ otrzymał zaświadczenie o wolontariacie. I na podstawie tego zaświadczenia pod koniec roku wypłacone zostały mu pieniądze za wykonywaną pracę, ale niestety nie znamy dokładnych procedur, bo to nie my zajmowaliśmy się składaniem dokumentów. Nie wiem tylko, czy jeżeli mam takie zaświadczenie wystawione przez niemiecką firmę, to czy o takie pieniądze starać się w Polsce czy w Niemczech i czy w ogóle jeszcze coś takiego obowiązuje.
 
Do góry