reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

wolontariat

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez confounded, 10 Maj 2010.

 1. confounded

  confounded Fanka BB :)

  witam, czy jeżeli mam zaświadczenie o wolontariacie, to pod koniec roku państwo wypłaci mi za to pieniądze? wiem, że kiedyś tak było (mąż tak dostawał), tylko chciałabym się dowiedzieć, czy nadal tak jest :)
   
 2. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Co ma Pani na myśli pisząc "państwo wypłaci"? To znaczy jaka instytucja? Nie wiem o czym Pani pisze.
   
 3. reklama
 4. confounded

  confounded Fanka BB :)

  chodziło mi o to, że mąż będąc wolontariuszem w grze /jako administrator/ otrzymał zaświadczenie o wolontariacie. I na podstawie tego zaświadczenia pod koniec roku wypłacone zostały mu pieniądze za wykonywaną pracę, ale niestety nie znamy dokładnych procedur, bo to nie my zajmowaliśmy się składaniem dokumentów. Nie wiem tylko, czy jeżeli mam takie zaświadczenie wystawione przez niemiecką firmę, to czy o takie pieniądze starać się w Polsce czy w Niemczech i czy w ogóle jeszcze coś takiego obowiązuje.
   
 5. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Nie są mi znane rozwiązania tego typu.
   
 6. confounded

  confounded Fanka BB :)

  dziękuję.
   

Poleć forum