reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Worek PREZENTÓW ... !!!

reklama
Zebra fajna, ale bala bym sie ze mlody mi sie zaraz poobija... on lubi spadac z roznych rzeczy, uwaza ze to siwetna zabawa
Domek fajny, choc my sie wogole nie bawimy w namioty, raz probowalam mu zrobic ale nie byl zainteresowany. ja osobiscie mialam taki domke, i bardzo go lubilam
A parking kupilismy, zaraz wkleje linka, napewno na allegro bedzie...

ja od mikolaja poprosilam bym suszarko lokowke, taka co ma wiele koncowek, bo moja synek ukochany zepsul
a dla malodego to narazie nie wiem
 
ooo takie kupilismy. znakow narazie nie przyczepilismy. Mlody najabardziej sie bawi skladajac droge, no i czasem wjezdza i zjezdza samochodzikami, ale szczerze myslalam, ze bardziej sie bedzie tym bawil.
kupilismy wczesniej niz na gwaizdke bo widzialam ze zaczyna spuszczac samochody w roznych miejsc itd

Parking 2 poziomy Kid Cars + autka - WADER -nowa (487491469) - Aukcje internetowe Allegro

ja polecam takie puzzle, Eryk bardzo lubi ukladac. ciezko dostepne w Polskich sklepach, nawet w Smyku i swiecie dziecka, ale widze ze na allegro sa
układanka puzzle drewniane z uchwytami 7 wzorów (497961057) - Aukcje internetowe Allegro
 
Niczko ja własnie zamówiła takie puzzle na allegro wzorek z ubrankami i cyferkami. Mała ma swoja ulubiona cyferkę - 8 i wypatruje jej wszędzie ... najcześciej jak idziemy przez parking na rejestracjach - i ma przytym super zabawę. Jeszcze nie doszło..... Mam nadzieje że do Mikołajek dojdzie...:tak::-D
Juz się nie moge doczekać aż małej w pt opowiem o Mikołaju co jej w nocy prezent przyniesie i wrzucę do łóżeczka "pod podusię" jakąś paczuszkę w nocy i jak sie obudzi to będzie miała niespodzinkę... Fajnie jak tak dzicię zaczyna kojarzyć.
U nas na lustrze w przedpokoju powiesiłam buzię mikołaja, takie żelowe przyklejanki, i zawsze jej mówię że mikołaj patrzy jaka Natalka jest grzeczna żeby wiedział jak dużo prezentów ma jej w nagrodę przynieść.
No i mamy tez choinkę, bo pewnie około 14.12 już wyjeżdzamy w góry więc musimy sie nacieszyć choinke w domku...
Mikołaju śniegu w górach troszke zrzuć!!!!:tak:;-):tak:

 
Widze ze fajne zabaweczki tu powklejalyscie :-)

A ja mialam taki pomysl jak SMART :tak:tzn odkurzacz pylek
http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=501282923
A poza tym jeszcze konik na biegunach - latwy do utrzymania w czystosci :-p:-D
http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=505092814
I takie auto z narzedziami, jest m.in wkretarka na baterie - Kuba od czasu remontu roznych rzeczy uzywa udajac ze to wiertarka czy wkretarka wiec teraz bedzie mial prawdziwa :-D
http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=494870237
 
Ja już też mam prezenty dla natasi :tak::-D. Kupilismy jej taką większą maskotkę krowę, bo ona uwielbia zwierzątka :tak::rofl2:, a tak, to juz wśród tych pluszaków ma już całą prawie farmę :-). Oprócz tego dostanie pudło z kolckami takimi dużymi lego, wiecie, o co chodzi. Oprócz tego 2 ksiązeczki z takimi przyciskami, co wydaja dźwięki zwierząt, no i dresik, co kiedyś już z tą myślą na allegro kupiłam. Fotki wkleję po Gwiazdce, jak dostanie już to wszystko :happy2:. No, może jeszcze jakieś ciuuszki dokupie, bo dzis popołudniu jedziemy i może coś się uśmiechnie :-):-):-).
 
ewutek od nas dostanie domek Kiddieland i puzzle co to je chyba NICZKA kiedys wklejala ;-), od brata M i jego lejdi plyte z piosenkami Noddy'ego, od mojego brata lale, o innych prezentach nie wiem, mam nadzieje ze obejdzie sie bez pluszakow, bo nie mam gdzie trzymac, a ewka sie i tak polowa nie bawi
 
neli dostanie wozek dla lalek spacerowke hallo kitty :tak:

a te wszystkie parkingi, namioty i ukladanki to juz ma... ciezko cokolwiek dokupic:dry: parking stoi nieuzywany za czesto...a ukladanki juz tak obcykane ze ja nudza...teraz celuje w puzle 9cio czesciowe drewniane ale mam niewielki wybor i nic mi sie nie podoba:dry:
jeszcze chce lego duplo ale to od kogos uzywane bo strasznie to drogie w sklepach...
moja znajoma kupila wielki wor klockow za cene sredniego nowego zestawu ma 10 zestawow starych... a klocek raczej sie nie niszczy wiec i ja nowych juz kupowac nie bede :happy2:
 
reklama
Basia dostanie od nas wózeczek dla lali, od dziadków teletubisia, od cioci zestaw do sprzątania-mop, wiaderka i odkurzacz, od drugiej cioci-konika na biegunach, a reszta jeszcze nie wiem:tak:
 
reklama
Do góry