reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Worek PREZENTÓW ... !!!

Madziallenka

Optymistyczna
Dołączył(a)
18 Luty 2007
Postów
1 317
Dziewczynki dawno mnie tu nie było.... straaaaaaaasznie przepraszam Was kochane!
Nie mam wogóle wogóle czasuuuuuuuuuuuu! RATUNKU!!!
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Może stworzymy sobie taki worek z pomysłami na prezenty dla maluszków i nie tylko...., bo mi troszke wena siada... !!!:confused::confused::confused:
 
reklama
ja mam ogromna ochote nabyc taki duzy dom dla lalek :tak: wiecie co widac poszczegolne pokoiki i sie do tego dokupuje mebelki, ludziki, akcesoria :-)

dla siebie chcialabym narty zjazdowki :zawstydzona/y: i caly ekwipunek :tak:
 
a my pod choinke kubali chcemy PROMOCJA!!! Fisher Price ZEBRA - SKOCZEK - RODEO (493034738) - Aukcje internetowe Allegro
i tak jak kasirka kuba tez ma manie na punkcie budowania domkow namiotow i tezjakis namiocik tyle ze z tych tanszych nie z tych drogich fischer price
NAMIOT - DOMEK podwójny z tunelem DUŻY (3) /FV/ (485694720) - Aukcje internetowe Allegro


od rodzicow moich wiem ze dostanie garaż na auta i pudło klocków

tescia kazalam kupic tablice TABLICA 2w1 magnetyczna kredowa + mazak ZiAndrzej (485619996) - Aukcje internetowe Allegro


od pradziadkow jakies auta duze z klockami z tego co wiem

na mikołaja dzisiaj jade kupic mu takie duże auto , co wydaje dziweki rozne , światełka itp
 
mktosia gdybym miala córcie to tez bym kupila taki domek , pamietam jak ja w dziecinstwie dostalama z siostra taki wielki domek rodzice przywiezli z niemiec i zawsze u mnie wszystkie kolezanki byly i sie bawilyy
 
ja juz zakupilam Igorkowi prezenty...na mikolajki dostanie odkurzacz PYŁEK wiec moze nareszcie bede mogla spokojnie posprzatac..............a pod choinke konika na biegunach z melodyjkami w uchu..................moj m odstanioe aparat sony &a mi sie mazy jakas fajne bizuteria...dawno nie dostalam kolczyków albo jakiś wisiorek do lancuszka
 
Fajowe te namioty.... Faktycznie mała często woła aby jej jakis domek budować. I nie wiele miejsca zajmuje po złożeniu.... :tak:
Ja tez bym chciała narty i cały ekwipuek ..... najlepiej....;-):-) Święty Mikołaju.......:tak:
 
fajne te prezenty my w sumie tez juz kupilismy zaraz sie pochwale:tak:
mlodamamuisu Emilka taka zebra na roczek dostala:tak:super sprawa chociaz juz chyba na nia za duza,jak skacze to martwie sie ze do piwnicy wpadnie:szok::-D
od mojej siorki:

a* INTERAKTYWNY KOTEK # chodzi miauczy #INTERKOBO (484478691) - Aukcje internetowe Allegro
od moich rodzicow konika na biegunach,w Biedronce byly za 139 zeta:tak:a od nas myToys.de - LITTLE PEOPLE Zoo Geschenkset inkl. Bonuspack von Fisher Price
Emilka uwielbia zabawki z tej seri:tak:

a na Mikolaja
 

Załączniki

  • 1472458-2-l.jpg
    1472458-2-l.jpg
    72,2 KB · Wyświetleń: 163
reklama
Kasirka, Mloda_m namioty super n i ze maja tunele to dopiero frajda :-) chcialabym taki namiot dla Nikodemka ale gdzie ja go dam :sorry:
Szminka fajny ten kotek :tak:
No a zebra skoczek fajna ale znajac moje dziecko to by sie zabardzo chyba nie zainteresowal.

Ja bym chciala taki parking 3 poziomowy z autkami wydaje mi sie ze Niki by sie cieszyl i majstrowal :-)

Smart wlasnie tez sie tak nad tym odkurzaczem pylkiem zastanawiam i jesczze widzialam takie kosiarki ;-)

No a dla siebie to bym chciala niewiem moze jakis perfumik a zreszt aobojetne co a i ksiazki jakies polskie.:tak:
 
Do góry