reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

worki pod oczami u maleństwa

netefe

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Listopad 2009
Postów
346
Miasto
Warszawa
Witam, mam taki problem, że moja 3 tygodniowa córeczka ma worki pod oczami, a co za tym idzie musi się nie wysypiać. Często po karmieniu nie chce spać, jakby mogła to ciągle by ssała pierś...Daję jej smoczka i się uspokaja, ale często jej wypada i płacze albo się wierci.
Wydaje mi się, że nie dojada, czytałam, że takie maleństwa mają min problem ze snem, bo nie dojadają.
Czasem też wydaje mi się, że nie mam już mleka w piersi, ścisnę ją, a tutaj tryska.
Martwię się, bo przecież sen jest niezbędny do prawidłowego rozwoju dziecka.
 
reklama
Witaj!
Moja córeczka ma 2 lata i ma takie worki pod oczami. Miała je od maleńkości, dużo jadła, wysypiała się, rosła szybciutko, chorowała rzadko na ogół na nie znaczące wiele infekcje. Pytałaś lekarza?
Ja pytałam już dawno, kiedy córa była niemowlęciem, mój lekarz jest bardzo dokładny wysłał nas na różne badania, wszystko okazało się zgodnie z normami. Po prostu moje dziecko ma taką urodę.
Jeśli Twoja córunia przybiera na wadze tyle ile powinna, a w tym wieku ważymy się często, to nie ma problemu. Określić można ilość żelaza we krwi - zrób szczegółową morfologie (nie ogólną). U nas wszystko ok, a młoda podkowy ma...taka uroda.
 
Do góry