reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

kaha91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2015
Postów
1 145
No więc jak któraś z Was zaproponowała osobny wątek;)
jakie wózki oglądacie, któraś może już wybrała ;)
 
reklama
O super, że się pojawił ten wątek :-) to ja ostatnio proponowałam.
Oglądałam na razie w necie te o których pisalyscie i podoba mi się wózek bebetto nico plus i x-lander musze je tylko obejrzeć w sklepie :-)
 
Ja już wybrałam wózek :) babydesign husky, Producent wózków dziecięcych, spacerowe, wielofunkcyjne – Baby Design tu macie link :) bardzo fajny wózeczek lekki ma bardzo dobre opinie i bardzo bardzo mi się spodobał bedzie cały szary z tegorocznej kolekcji, na stronie jeszcze nie ma tego kolorku. Cena też nie jest straszna więc najgorszą rzecz mam już wybraną :D wózki bebetto też mi się podobaja ale są trochę wieksze.
 
Gosia, fajny :) Podoba mi się i kształt, i koła, wysokość, ogólnie cała sylwetka, gdyby tylko były inne wersje kolorystyczne ;) Mi się podobają praktycznie wszytskie Bebetto i część X-landerów.
 
Z pierworodnym miałam początkowo Jedo Fyn Memo. Generalnie ok, ale wpinanie go i wypinanie doprowadzało mnie do szału. Suma sumarum tak się na niego wkurzyłam, że korzystnie go sprzedałam (plus tych wózków, że łatwo się sprzedają i trzymają cenę) i kupiłam wymarzonego Hartana Racer GT. Jest ok, ale okazało się, że tak wielkiej przepaści jakościowej jak cenowej pomiędzy tymi dwoma wózkami nie ma. Obecnie skłaniałabym się do Bugaboo - jest mega leciutki, zwrotny, prowadzi się wręcz jednym palcem. Ma go koleżanka, ale wiadomo - sama nie wypróbujesz, zdania do końca nie wyrobisz.
Co do Teutoni - koleżanka ma ten model z przekładaną rączką. Prowadziłam go i wydaje się super. Teraz zamiast Hartana kupiłabym Teutonię jak już.
Teraz stoję znowu przed dykematem jaki wózek kupić, bo jak urodzę pierworodny będzie miał 16miesięcy, więc potrzebuję teraz wózka dla rodzeństwa/bliźniaczego. Skłaniam się właśnie ku Bugaboo Donkey, ale cena powala... Będę polować na używany, tylko muszę udać się do sklepu najpierw, aby być pewna wyboru w 100%, bo może jest coś innego wartego uwagi. Na pewno nie podobają mi się wózki gdzie jedno dziecko siedzi za drugim. To z tyłu jakieś pokrzywdzone bo nic przecież nie widzi :( ale na to jeszcze jest dużo czasu, aby wybrać i kupić :)
 
pysia - nam w sklepie odradzali hartana ale polecali teutonie. Zobaczymy jeszcze tak jak mówisz sporo czasu mamy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja dwa dni temu oglądałam wózki w sklepie... nico z bebetto nie było ale był luca.. zakochałam się, pięknie się ten wózek prezentuje.. ale opinie ma takie nie bardzo i to mnie trochę zraziło.. marzy mi się lupo comfort cena ok 1500zł. Więcej nie damy za wózek.. nie ma opcji :D
Lupo ma dość dobre opinie, fotelik maxi cosi w zestawie. Kolor.. nie wiem.. szary albo jakaś zieleń. nie zdecydowałam się jeszcze :D
 
Do góry