reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

Lizz a zobacz sobie tako KLASYCZNE : Dalga Classic zestaw bez fotelika 2w1. Ja na początku chcialam ten wózek ale rozmyśliłam po tym jak zobaczyłam jaka jest spacerówka bo podnóżek ma zaokrąglony i to raczej nie będzie wygone dla dziecka.

Minuta ciszy - kupuje go na dużych 14 calowych czarnych kołach, kolor sie nie zmienił i nadal pozostaje przy białym. Szczerze Ci powiem że dopóki nie znalazłam tego wózka to żaden mi sie nie podobał za bardzo nawet baby design lupo - choć był najładniejszy ze wszystkich.
A roan ma super amortyzajcę :)
 
reklama
Jak już kupisz to pokaż zdj ;) a kupujesz nowy czy uzywany ? Bo ja zdecyduje się na uzywany ;p zobacze zaa dwa miesiace na olx i albo marita albo moodd, zobacze czy coś bedzie ;p i za jaka cene
 
Minuta ciszy kupuje nowy - moja mama się uparła - niestety - jakby to ode mnie zależało to bym kupiła używany... no ale.. kochana poniżej zdj wózka zrobione niedawno w sklepie - był tylko kolor kremowy ja zamówię biały - wiem na zdjęciu nie jest zbyt zajeb.... (wybaczcie słownictwo) ale na żywo wygląda o niebo lepiej
wozek.jpg
 

Załączniki

  • wozek.jpg
    wozek.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 102
MalaMi1984 - wózek jest super :)
aneta1991- wózek ładny kolorystyka też spoko cena też tylko pamietaj aby poczytać opinie o wózku :)
 
Aneta moja koleżanka miała wózek tutek grander i sobie bardzo chwalila. Kurde a z tymi opiniami na necie to ciężko, za każdym razem jak coś sprawdzam to ktoś pisze ze jest coś nie tak... przy każdym modelu :-(
 
Lady Agnes mi się wydaje że żaden wózek tak naprawdę nie jest idealny i wydaje mi się że każdy ma coś nie halo ;) ważne jest wg mnie żeby był wygodny dla dziecka - i miał dużą gondolę - szczególnie dla nas wrześniówek jest to ważne, bo niedługo po urodzeniu będzie zima itd.
Co do wybranego przeze mnie wózka jedynym minusem są nie skrętne koła - troche nie praktyczne w mniejszych sklepach ale moze jakoś dam radę :D
 
MałaMi dokładnie tak jak piszesz, trzeba chyba wybrać najbardziej pod siebie ze świadomością ze są minusy i tyle ;-)
 
No i wózek zamówiony ;-)
Byłam w sklepie firmowym Tutka, oglądałam grander play i jeśli któraś się zastanawia to mogę polecić, bardzo fajny i funkcjonalny. Ja zdecydowalam się na troszkę lżejsza wersje grander light :-)
 
reklama
Do góry