reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

reklama
a my przejrzeliśmy w internecie sporo wózków i jak narazie skłaniamy się do JEDO FYN ;) pod koniec maja jedziemy oglądać i wtedy się okaże :)
 
my też myśleliśmy na chicco urban ;) wizualnie śliczny wózek :) jednak coraz więcej znajomych zwraca mi uwagę, żebym patrzała przy kupnie wózka na dł. gondoli żeby Maluszek mając 3miesiące mógł jeszcze się w nimi mieścić ... dlatego skłaniamy się ku jedo fyn ... też w chicco urban nie wiem czy gondola skierowana pod kątem będzie funkcjonalna na spacerówke .. ale najlepiej będzie się zdecydować widząc te wózki w realu ;) jednak chicco urban kusi :p
 
Tutek bardzo mi się spodobał, szczególnie wersja szaro-czerwona. Przy zakupie wózka również będę zwracała uwagę na dużą gondolę, żeby młody pojeździł w gondolce do wiosny:-)
 
są różne wymiary, jedo fyn nad którym myśle ma akurat 80cm, tutek ma około 75cm ... ja patrze na długość bo jak dojdzie jakiś śpiworek kocyki itd. to maluszek chwila moment nie będzie miał miejsca ;)
 
A nam się spodobał pod względem funkcjonalności tako extreme. Świetnie się prowadzi i jak się złoży to mało miejsca zajmuje. Tylko problem mam z kolorem. Jeszcze musze zobaczyć na żywo bebetto i Adamex prego. I będziemy kupować 2w1 i osobno fotelik bo chcemy z baza isofix. Bo te foteliki które są często w 3w1 to nie są najlepsze. Chcemy fotelik maxi coś i dokupimy adapter i będzie pasował do wózka.
 
reklama
A słyszałyście o fotelikach kiddy? Ktoś wie czy dobre? Byliśmy w sobote obejrzeć wózek i Pani pokazała, że fotelik kiddy ma możliwość jakby lekkiego rozłożenia
 
Do góry