reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózeczki dla naszych maluszków :)

I przyszedł dzisiaj wózek, jestem PRZEZADOWOLONA! jest lekki, zwrotny, łatwiutki w montażu, kolor jest super (dużo ładniejszy na żywo niż na fotkach), córka już przetestowała spacerówkę i też zadowolona :) nie mogę się doczekać aż będziemy śmigać na spacerki z małym
 

Załączniki

  • 1432724666702.jpg
    1432724666702.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 176
  • 1432724682900.jpg
    1432724682900.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 180
reklama
Dziewczyny któraś z Was pisała chyba ze nie poleca baby design? Ja dostane w spadku baby design lupo. Siostra bardzo go sobie chwali, ma miedzy innymi pompowanie kola i jest bardzo zwinny. Polecam!
 
Wiola84- ja tez bede mieć baby design lupo i moim zdaniem super wózek:)w rankingu wózków wypada nieźle:)
 
na samym początku chciałam bardzo lupo właśnie ale czytałam dużo negatywnych opini i jak ogladałam wózek na żywo, zrobił na mnie złe wrażenie. :)
 
reklama
my w poniedziałek kupiliśmy jedo fyn memo ;) spora gondolka, wagowo taki jak większość wózków :p także czekamy do przyszłego czwartku do odbioru i miejmy nadzieje że się sprawdzi ;)
 
Do góry