reklama

Wózeczki i foteliki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2013' rozpoczęty przez madziulka11, 5 Marzec 2013.

1. madziulka11

madziulka11 Fanka BB :)

Dziewczyny postanowiłam podpytać czy już zastanawiałyście się nad bryczką dla dla waszych maluszków :D Obecnie w modzie są wózeczki w starodawnym stylu i ciekawi mnie czy idziecie w tym kierunku,a może jednak macie inne upodobania :-)

2. madziulka11

madziulka11 Fanka BB :)

wozek-wielofunkcyjny-coneco-toledo-3w1-niebieski_0_b.jpg Więc jako pierwsza pokazuję wózeczek dla mojego bobaska :-)

3. reklama
  4. dzemo

dzemo Fanka BB :)

ja szukam bryczki która da się tak złożyć żeby weszła do małego bagażnika, podobają mi się mutsy evo :)

5. deli80

deli80 mama Oliwii i Maksymilian

Przy Oliwii miałam Mutsy i okazał się trafionym wyborem. Niestety już go nie mam :-(.
    Teraz zastanawiam się nad Mutsy lub Maxi Cosi :-), a co kupimy zobaczymy w październiku :-).

6. villandra8

villandra8 Fanka BB :)

My zakupiliśmy polski wózek 2w1 Kaps3; mamy teren, więc zależało mi na terenówce na dużych kołach, a nie chciałam inwestować w dwa wózki.
    Ale dziś nie tylko bym go już nie kupiła (wolałabym nawet dołożyć te kilka stówek więcej), ale wręcz rozważam zakup innego wózka dla drugiej dzidzi - najlepiej tak, żeby móc oba maluchy wozić.
    Chociaż na spacery do lasu nasza terenówka nadaje się idealnie, to do miasta zakupiliśmy już dawno parasolkę - używaną i jestem bardzo zadowolona z niej. Mało miejsca zajmuje, jest lekka i poręczna - wygodnie ją zapakować zwłaszcza, kiedy na dworze błoto i chlapa.

Na co nie zwróciłam uwagi/w czym brakowało mi doświadczenia?
    Budka - w dużym wózku się nie składa całkowicie, więc podczas spacerów zasłniała małemu widoki i w ogóle nie podobało mu się leżenie w niej.
    Ciężar i gabaryty - wydawało mi się, ze jak będę musiała ją pakować tylko do auta, to będzie luz; nie był. A jak robiłam większe zakupy i towarzyszyła mi jeszcze mama, to naprawdę ciężko było się ze wszystkim pomieścić.
    Zdejmowanie tapicerki - trzeba użyć w tym celu śrubokrętu :szok: A miała być zdejmowana lekko i przyjemnie (np. na napki jak w spacerówce Jane).

Teraz interesuje mnie również, żeby jednak móc zapiąć w stelaż fotelik samochodowy i dołączyć podest dla syna, bo inaczej trudno mi sobie wyobrazić wypad z dwójką szkrabów. Mam jeszcze chustę, ale na zimę jakoś nie bardzo mi się widzi...

7. nula1988

nula1988 Fanka BB :)

ja wybrałam wózek polskiej firmy Mikado Aston. Jeszcze go na żywo nie oglądałam także decyzja może się jeszcze zmienić...
    index

8. nnatalie04

nnatalie04 Fanka BB :)

My zdecydowaliśmy sie na wozek firmy implast:) jedyne co będziemy chcieli zmienić to kolor (o ile bedzie dostępny grafitowy) ;) chociaz ten czerwony co na zdjęciu tez ładny:)

Załączniki:

• image.jpg
      image.jpg
      Rozmiar pliku:
      24,9 KB
      Wyświetleń:
      48
    • image.jpg
      image.jpg
      Rozmiar pliku:
      22,1 KB
      Wyświetleń:
      33
  9. Rajani

Rajani Fanka BB :)

10. reklama
  11. lmama

lmama Zaciekawiona BB

ja mam wózek po młodym Quinny Buzz z możliwością zamontowania z przodu 1 lub 2 kółek. Ogólnie z wózka jestem baaaaaaardzo zadowolona i gdybym jeszcze raz miała wybierać to na pewno ten sam. Bardzo dobrze się prowadzi, łatwo się składa i jest stosunkowo lekki.

12. jagoda2013

jagoda2013 Początkująca w BB

Ja zdecydowałam sie na ADBOR Arte Alu 3w1 wózek wielofunkcyjny ze względu na lekki, aluminiowy stelaż, skrętne przednie koła, dzięki którym wózek prowadzi sie rewelacyjnie. Szybko sie składa i nie ma problemu z zalożeniem gondoli czy fotelika. Material jest nieprzemakalny, łatwo się go czysci. Spacery nawet po gorszych drogach nie sprawiaja problemu. Jestem zadowolona z wózka.

Poleć forum