reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

reklama
Z tego co przeczytalam to jutro mala wkladam w ''stary'' fotelik do czasu az glowa nie bedzie jej wystawac ...w koncu,jeszcze nawet 9 miesiecy nie skonczyla...
 
Rubi ślicznie dziękuję;-) bardzo mi się podoba ten ramatti i cenę ma dość przystępną jak dla mnie:-) tylko się zastanawiam czy dla mojej Julki nie będzie lepszy taki od 9 kg, niby ma te 15 ale jest drobna i nie wiem czy ten pas samochodowy będzie ją dostatecznie chronił...a te pasy fotelikowe mają dodatkowe osłonki i w ogóle takie jakieś wygodniejsze dla dziecka mi się wydają...
 
dziewczyny, baaaaaaaardzo polecam fotelik BRITAX EVOLVA 1-2-3 dla dzieci od 9 do 36 kg. ma dwie pozycje: siedzaca oraz lekko odchylona do tylu do spania i bardzo mocne, bezpieczne szelki
 
A ja jak czytam ten temat to dziękuje Bogu że mam już nowy fotelik :-D
Teraz jechałam do Rodziców do Trójmiasta i muszę przyznać że Adrianek był zachwycony podróżą i nic nie marudził, także spokojnie te 360km w nowym foteliku mamy zaliczone :tak:

Życzę Wam szybkich i trafnych zakupów fotelikowych :-p:-)
 
A ja jak czytam ten temat to dziękuje Bogu że mam już nowy fotelik :-D
Teraz jechałam do Rodziców do Trójmiasta i muszę przyznać że Adrianek był zachwycony podróżą i nic nie marudził, także spokojnie te 360km w nowym foteliku mamy zaliczone :tak:

Życzę Wam szybkich i trafnych zakupów fotelikowych :-p:-)

My z mężem wahaliśmy się między maxi cosi tobi a romer king. Jednak po obejrzeniu w sklepie obu modeli zdecydowaliśmy się na romera, bo ma trochę większy kąt pochylenia. Fotelik na trasie sprawdził się świetnie, bo pokonując 450 km Martyna nie nudziła się, a i komfort jazdy miała doskonały.

http://www.allegro.pl/item1067717269_fotelik_samochodowy_romer_king_plus_roemer_w_wa.html
 
A my się zdecydowaliścmy na maxi-cosi priori xp. Patrzyliśmy też na romera ale Zocha duża kobita jest i stwierdziliśmy, że zimą w kurtce może jej być za wąsko przy szyi bo ta poduszka jest niewyjmowana.
Generalnie młoda odkąd jeździ w nowym foteliku również jest zadowolona. A telefon z maxi-pilota uwielbia:-)
 
Dziewczyny sezon wakacyjny już tuż tuż. Przymierzamy się do wyjazdu w góry. W związku z tym planujemy zakup nosidła. Nie mam tylko pojęcia jakie kupić. Są bowiem ergonomiczne lub typowe turystyczne. Nie wiem co się lepiej sprawdzi. Czy macie z tym jakieś doświadczenia? A może można takie nosidła wypożyczać gdzieś?

Liczę na waszą pomoc :)
 
reklama
Zylcia ja mam ergonomiczne, i nie narzekam, tyle że ostatnio żadko używam, ale wydaje mi się że dla starszych dzieci jak nasze, wygodniej jednak w takim turystycznym, chyba że planujesz potem smigać po mieście, ale raczej w miasto wygodniej z wózkiem.
Dodam że chusta która miała byc do 4 roku, poszła juz w odstawkę.
 
Do góry