reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Zylcia ja mam ergonomiczne, i nie narzekam, tyle że ostatnio żadko używam, ale wydaje mi się że dla starszych dzieci jak nasze, wygodniej jednak w takim turystycznym, chyba że planujesz potem smigać po mieście, ale raczej w miasto wygodniej z wózkiem.
Dodam że chusta która miała byc do 4 roku, poszła juz w odstawkę.

to mnie zmartwiłaś tą chustą bo ja się zastanawiałam nad zakupem chusty na wakacje. A jaką masz tą chuste??
 
reklama
Zylcia ja mam ergonomiczne, i nie narzekam, tyle że ostatnio żadko używam, ale wydaje mi się że dla starszych dzieci jak nasze, wygodniej jednak w takim turystycznym, chyba że planujesz potem smigać po mieście, ale raczej w miasto wygodniej z wózkiem.
Dodam że chusta która miała byc do 4 roku, poszła juz w odstawkę.

A jakie masz to nsidło ergonomiczne? jakieś firmowe czy Mei tai?

to mnie zmartwiłaś tą chustą bo ja się zastanawiałam nad zakupem chusty na wakacje. A jaką masz tą chuste??

Dominiczka ja miałam do czynienia najpierw z chustą elastyczną a później z tkaną Bebelulu - Rapalu. Ja jestem zwolenniczką chust, świetnie mi się nosi dziecko i ręce wolne, ale wolałabym w góry coś co szybciej się zakłada.
 
my na początku mieliśmy bebelulu model lulu ale młoda nie chciała w niej leżeć i w oóle to mi sie nie bardzo podobało jak ona w niej leżała i w ogóle wiec kupiliśmy nosidło, tylko nie pamiętam firmy ale troche sie dała nosić a jak już podrosła to niebardzo i tak sobie myślałam o zakupie chusty tkanej lennylamb...ale ciągle się czaje..a może któraś z was może polecić inną chuste.

a zna ktoś może chusty babylonia?
 
Ostatnia edycja:
ja też chcę kupić na wakacje nosidełko albo chustę i nie wiem co będzie lepsze...
niedługo wybieramy się z Mają do ortopedy, to podpytam go co sądzi o chustach i nosidłach i może coś poleci ;-)
 
My mamy i chustę bebelulu i nosidło baby bjorn. Chusta u nas akurat nie zdała egzaminu( choć ja bardzo byłam na nią napalona) za to nosidło jest świetne( choć byłam zasadniczo przeciwna. Fakt nosidlo bylo drogie,ale to ponoc jedna z lepszy firm,wiec za to sie placi. Ja tam wole na ciuszki mniej wydać,ale na takich sprzętach jak fotelik,nosidło czy wozek wole nie oszczędzać,w koncu tu chodzi o zdrowie i bezpieczenstwo.
No,ale co jeszcze chcialam napisać....aha! Fakt mamy nosdlo i ta chustę,ale mogę na palcach jednej reki policzyć jak często go użyłam. Jakoś wolę jak dziecko ma wiecej swobody niż jak jest takie wcisniete w to nosidło. Tak wiec nosidlo tylko w ostateczności ja muszę wyskoczyc z psem i nie chce mi sie wziac wozka na te 5 min;-) :)
 
a ja mam chustę :-) miałam nosidło :-) i szybciej motam się w chustę niz montowałam nosidełko (cybex i go)
jedyny minus chusty to jak podoga nieco wilgotna to trza się nagimnastykować żeby nie uswinić tej szmaty :-) a jak mam co świnić bo mam L więc 5,20m szmaty do opanowania ;-)

a dziś po raz kolejny się przekonałam że przy mojej kamicy chusta nie jest najlepsza :-( zawsze po dłuzszej wycieczce w chuście nery ćmią :-( no ale w końcu człowiek jest w pasie dosć mocno zawiązany...
 
reklama
Do góry