reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek 2 w 1 Solution Zuma Kids, jakie sa wasze opinie?

turina

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Listopad 2015
Postów
21
Znacie wózek Solution Zuma Kids? Jak wams ię podoba? Moim zdaniem jest bardzo funkcjonalny, dużo fajnych funkcji ułatwiających życie. Lekki, małe rozmiary po złożeniu to i dla "mobilnych" rodziców duże ułatwienie.Koła duże, gumowane ciekawe jak się będa sprawowały na drodze. Zastanawiamy się nad jego kupnem , co tu będe owijała w bawełnę- i cenowo i wizualnie mi przypadł do gustu
 
reklama
Ja nie miałam okazji go używać, ale wiem który to - bo też jest głęboko-spacerowy, jak mój wózek :) Mogę Ci powiedzieć z mojego doświadczenia, że takie wózki są super. Ja mam Chicco Urban, z gondoli do spacerówki albo odwrotnie składasz go w kilku ruchach i może być dziecko w środku (super sprawa, jak masz maluszka, co chce patrzeć na świat, ale jak zaśnie to długo śpi - lepiej wtedy rozłożyć wózek do gondoli, żeby miał odpowiednią pozycję dla plecków). Mój też mieści się do nawet małych bagażników, łatwo się go składa i jest lekki.
Ten o którym piszesz wizualnie też mi się podoba - bo jest mocno podobny do mojego Chicco Urban'a :D Zobacz go sobie w necie, bo pewnie też Ci przypadnie do gustu,a fajne w tym moim jest to, że możesz sobie dokupić dodatkowy zestaw kolorystyczny i np. mieć opcję na zimę i opcję na lato :) albo w przypadku drugiego baby zmienić sobie z różu na niebieski itd. :))
 
Dziewczyny nie chce robic spamu, ale zastanawiam sie jaki wozek 2w1 kupic siostrzencowi, ktory przyjdzie na swiat za niespelna miesiac. Mojej siostrze bardzo podobaja sie wozki z adamexu, szczegolnie barletta, myslicie, ze dla chlopca bedzie ok? Czy lepiej cos w nowoczesnym designie?
 
Do góry