reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 do 2500zl

Nic nie wciskam, ale i tak wiem, że "będziesz szukał spacerówki"
Uważasz, że nie ma sensu kupować 2w1 tylko używaną gondolę a później porządną spacerówką. W swojej wiadomości napisałem "... dziękuję, ale nie"
Nawiązując dalej do tego jakie były wózki kiedyś, miałem na myśli ich funkcjonalność, wykonanie itd. a nie porównanie np. rocznego wózka do tego z przed 30 lat.
Kolejna Twoja wiadomość dalej nawiązuje do tego że Twoja rada była słuszna i jest jedyną słuszną.
Więc piszę ostatni raz... Dziękuję bardzo za podsunięcie takiego pomysłu aczkolwiek nie trafia on w moje osobiste gusta i nie skorzystam z niego.
Nie uważam również, że jest to głupi pomysł i jeśli ktoś ma ochotę to niech tak postępuje.
Dziękuję, Dobranoc.
 
reklama
Pytałeś to każda wymieniła ci swoją wizję. Każdy miał inne podejście przy pierwszym dziecku, przy kolejnym często się to zmienia. Fajnie poczytać doświadczenie matek, które mają więcej dzieci, nie oznacza, że musisz postąpić tak jak Ci doradzają. Nie ma co ciągnąć dyskusji, miłego wieczoru. :)


P.s nie ma głupich pomysłów, wszystkie są ciekawe.
 
Wygląda ładnie, ale nie spełnia kilku naszych wymagań 😉
Ktoś może użytkuje Roan ivi lub Muuvo Quick 4.0?
ja mam quick 3.0 jeszcze po pierwszym dziecku, tez mieszkamy na wsi:) jestem bardzo zadowolona ale co do amortyzacji to prawda, mogłaby być lepsza. Ale poza tym jest naprawdę super:) quick 4.0 na pewno jeszcze lepszy wiec warto rozważyć. To co mogę powiedzieć jeszcze to mam czarny kolor i po roku użytkowania dość wyblakł, wydaje mi się ze od słońca. Także polecam w innym kolorze😀
 
Wygląda ładnie, ale nie spełnia kilku naszych wymagań 😉
Ktoś może użytkuje Roan ivi lub Muuvo Quick 4.0?
i co do gondoli to mam XL, tez mam spore dzieciaczki a córka spokojnie jeździła do 7. miesiąca, syn jest co prawda większy ale myśle ze jeszcze trochę się uda w niej pojeździć. Ja zamawiałam na Allegro i miałam w zestawie wszystkie akcesoria typu moskitiera, folia na deszcz, uchwyt na kubek. W sklepie stacjonarnym ta sama cena ale bez dodatków.
 
Mi koleżanka właśnie zaproponowała kupno używki gondoli a później jakiejś lepszej spacerówki. Uznałam, że gó...o się zna a ja i tak zrobię swoje. Po czasie uznałam, że kurde dziewczyna miała rację i żałowałam, że tak nie zrobiłam bo i tak kupowałam później osobno spacerówkę. Więc Ty też zrób jak uważasz, ale ja w swoim otoczeniu nie znam osób, które jeździłyby spacerówka od zestawu 2 w 1 zbyt długo.
 
Do góry