reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 2w1 lub 3w1 jaki?

Mam Mistrala z Teutoni i generalnie jestem zadowolona. Bardzo fajnie się prowadzi nawet na wybojach i wydaje mi się, że amortyzatory minimalizują "trzęsienie dzieckiem":) Kosz na zakupy jest pojemny- a to dla mnie mega ważne, mo rzadko mam okazję na zakupy bez dziecka.
Mam taki szaro-granatowy kolor i generalnie chyba jestem za ciemniejszymi kolorami. Jasne pastelowe mogą się szybko brudzić, zwłaszcza jesienią.
 
reklama
Również polecam Quinny Mood, generalnie 2w1 ale właśnie Maxi Cosi ma kompatybilne nosidełko. Składana gondola oszczędza miejsce. Mam biały stelaż i beżowe wkłady :) dla mnie jest lekki, ale warto wybrać się do sklepu i zobaczyć na żywo.
 
Ja mam 3w1 Murę czterokołową od Maxi Cosi kupiliśmy razem z fotelikiem. Wydatek spory, ale z wózkiem mamy spokój praktycznie "na zawsze", a następne foteliki odkupuję używane od koleżanki. Przed zakupem Mury oglądaliśmy jeszcze wózek Chicco, ale Maxi Cosi przemówiło do nas bardziej.
 
Wybralabym czterokołowca- np. Stellę z Maxi Cosi ( chociaz Mura rowniez jest swietna, to juz klasyczny model wozka, ktory robi furore na rynku wozkowym od dawien dawna:p )
 
sama nastawiłam sie na quinny, bo czytałam dobre opinie o nim, jednak jeszcze ostateczna decyzja nie została podjęta, myslę, że namówie jeszcze męza na wizyty w sklepach stacjonarnych aby wózki zobaczyc na żywo
 
Dziewczyny jaki wózek polecacie najlepiej 3w1 w rozsądnej cenie...nie za parę tys:szok:
Jak gondola ładna to spacerówka mi się nie podoba a bym chciała coś od początku do końca. :-p
 
A co powiecie na wózek polskiego producenta, Adamex, barletta na przykład. Miała któraś z was z nim do czynienia? :)
aed9936915eb6aedafcb191f779f5647.jpg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Miałam 3v1 od ABC Design, ale wykorzystaliśmy go przez około półtora roku i był dla mnie ciężki :-( Potem kupiliśmy ValcoBaby Snap 4 i przysięgam dla mnie jest to ten najlepszy :-)
 
ja mam anex sport w wersji 3 w 1 , strzał w dziesiątke , solidnie wykonane wózki, z dobrych materiałów, bądzmy szczerze to widać :) wizualnie prezentuje się świetnie :)
 
reklama
Do góry