reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek 3 w 1 .

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Jaki wózek wózek kupic . To jest moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jaki wózek wybrać jest tyle wózków do wyboru ... dodam tylko ze mała ma się urodzić na początku września :)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja z kolei doradzę, żebyś nie kupowała wcale wózka 3w1 lub 2w1, tylko najpierw kupiła samą gondolę (w zależności od potrzeb lub miejsca zamieszkania może mieć koła duże lub mniejsze, ultra lekka lub cięższa itp.) w zależności od pory roku mniejszą lub wiekszą - piszesz, że dziecko urodzi się we wrześniu, więc brałabym większą gondolę, żeby posłużyła przez zimę. Później zainwestowałbym w dobrą spacerówkę na dłuższą metę. I fotelik oddzielnie.

Widzę, że temat dziś podbity, może już nieaktualne, ale jesli tak, to przemyśl sprawę - jako matka wielodzietna przerobiłam różne opcje, nie zawsze trafione ;)
Ja z kolei doradzę, żebyś nie kupowała wcale wózka 3w1 lub 2w1, tylko najpierw kupiła samą gondolę (w zależności od potrzeb lub miejsca zamieszkania może mieć koła duże lub mniejsze, ultra lekka lub cięższa itp.) w zależności od pory roku mniejszą lub wiekszą - piszesz, że dziecko urodzi się we wrześniu, więc brałabym większą gondolę, żeby posłużyła przez zimę. Później zainwestowałbym w dobrą spacerówkę na dłuższą metę. I fotelik oddzielnie.

Widzę, że temat dziś podbity, może już nieaktualne, ale jesli tak, to przemyśl sprawę - jako matka wielodzietna przerobiłam różne opcje, nie zawsze trafione ;)
 
Rozwiązanie
reklama
My poszlismy do sklepu stacjonarnego, zeby sie przymierzyc do wozka, bo ja jestem niska i nie kazdy mi pasuje. Ja musze zawsze dotknac, podniesc wozek czy fotelik. Bylismy w sklepie Tosia i wybor padl na Cybex Gazelle X. Dostalismy go w prezencie od dziadkow, jest super ;)
 
Do góry