reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek 3w1

Dołączył(a)
7 Maj 2015
Postów
6
Mamusie co polecacie? Wózków jest od groma. Myślę o takim z pompowanymi kółkami, czterokołowy i żeby nie był za ciężki, dobrze się go prowadziło i w miarę dobrze wyglądał.
 
reklama
Aby doradzić coś konkretnego to musisz zdradzić również szczegóły,to jaki budżet posiadasz na zakup wózka,ponieważ jest to niezwykle istotna kwestia,oczywiście największy wybór w niższej cenie znajdziesz w dobrych sklepach internetowych.
 
Witam,
weszłam tu w poszukiwaniu informacji o pewnym modelu ale może coś od siebie dodam.
Ja miałam x-landera xa - fajny lekki, taki zwykły ale wystarczający, miałam po siostrze przez jakiś czas. Potem dorwałam Grander Play [Tutek], zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Kolory dają mi kopa energetycznego jak go widzę. Poza tym lekki, bardzo zwrotny (koła, skrętność itd. działały lepiej niż w x-landerze ale może dlatego, że tamten używany a ten nowy był, choć i tak dawałam mu popalić), koła ma duże i pompowane, podnóżek z eko skóry doceniłam w czasie deszczu. Teraz tak na niego patrzę i mógłby być mniej "napompowany" wizualnie, wydaje się duży, ale taki trend był chyba u wszystkich producentów. Teraz sprzedałam komplet 3w1 niech służy komuś całość a kupiłam samą spacerówkę Jeep, też używaną - poza nieco tandetną tylną kurtynką (ta co zakrywa mechanizm kładzenia na płasko siedziska) nie mam żadnych uwag :)
teraz dla siostry szukam wózka tez Tutka Inspire Next - nowość ale liczę, że chociaż kilak osób już coś może o nim powiedzieć. Gondolka ta sama więc mi znana ale może coś ktoś coś .. o samym stelażu powie? interesująca konstrukcja...
 
Teraz na wielu forach wózki Maxi Cosi zbierają bardzo pozytywne opinie,więc może jeden z ich modeli przypadnie Ci do gustu,co sądzisz? Czekamy też na cenę do jakiej mozesz kupić wózek,to jest istotne.
 
Z tych markowych wózków bardzo podoba mi się wózek Priam Light. Marzenie było by taki mieć. Wszystkie koleżanki byłyby bardzo zazdrosne o niego. Co do kół to wolałabym piankowe...ewentualnie dokupić do tego samego modelu pompowane jeżeli jest taka możliwość. Z markowych wózków podobają mi się też Mutsy i Joolz. Te pierwsze są trochę tańsze jak patrzałam na sklepach internetowych. Wszystkie markowe wózki wyglądają przepięknie i się bardzo dobrze prowadzą na mieście. Ale z tego co słyszałam gorzej na nie asfaltowej drodze, np na terenach wiejskich. Ale to tylko ze słyszenia na forach internetowych więc ile w tym prawdy sama nie wiem.
 
Chicco też zbierają pozytywne opinie i trzeba przyznać,że ich cena jest przystępna,tym bardziej teraz w okresie zimowych promocji i wyprzedaży. W pierwszej kolejności podczas zakupu,zwracajmy uwagę na jakość,bezpieczeństwo,dopiero później na kolor czy markę.
 
Do góry