reklama

wózek 3w1

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez bittersweet, 7 Sierpień 2016.

1. bittersweet

bittersweet Zaciekawiona BB

Jaki polecacie?

2. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

Lekki (aluminiowy stelaż), z przekładaną rączką lub wpinaniem przodem lub tyłem do kierunku jazdy, gumowe, pompowane koła. Przednie koła skrętne. Amortyzatory wstrząsów. Regulowana wysokość rączki. W spacerówce funkcja "leżenia". Rączka pokryta eko skórą (nie robią się bąble na rękach tak jak zdarza się w rączkach gumowych).
    Model i firmę musisz wybrać sama, bo każdej z nas co innego się podoba.
    Jak wózek będzie miał wyżej wymienione cechy, gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona ;)

3. reklama
  4. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Dorzucialabym jeszcze zeby zwracac uwage na dodatki typu kosz pod wozkiem jako miejsce na dodatkowy kocyk i folie przeciwdeszczowa (sa modele gdzie nie ma gdzie tego zmiescic a jednak sa to przydatne rzeczy).

5. Ania_Beata

Ania_Beata Fanka BB :)

W naszej grupie majowe mamy 2016 był wątek "pochwalcie się swoimi wózkami". Znajdziesz tam dużo opinii o rożnych modelach. Do wyboru, do koloru. :)

6. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Ja osobiscie nie polecam 3w1 pod wzgledem spacerowki.my mamy adamex barletta pik i wozek jest ok,nosidelko tez ale spacerowka porazka...nie dosc ze tak brzydko wyglada to jest ciezka i duza.spacerowke zakupilam osobno,zwinna leciutka.

7. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

My mamy mutsy 4rider na pompowanych kołach. Póki co gondola i fotelik sprawują się świetnie. Spacerówka jeszcze nie używana. Największa wada tego wózka to waga. Jeśli nie masz windy to wózek ważący 15 kg to nieporozumienie. Ja mam windę więc u mnie ten problem odpada. Najlepiej wybrać się do sklepu i samemu sprawdzić jaki wózek ci przypasuje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

8. iwopol

iwopol Początkująca w BB

A sprawdzałaś na allegro,czy boisz się kupować przez internet?

9. Lafnejka

Lafnejka Fanka BB :)

A nie lepiej kupić wózek 2w1 i dobry fotelik z atestem osobno? Zawsze stelaż można dobrać do wózka jak i fotelika ;) osobiście nie włożyłabym dziecka do fotelika z zestawu 3w1 a tym bardziej do auta :o

10. reklama

Poleć forum