reklama

wózek 3w1

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez bittersweet, 7 Sierpień 2016.

1. bittersweet

bittersweet Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jaki polecacie?

2. zuzik85

zuzik85 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Lekki (aluminiowy stelaż), z przekładaną rączką lub wpinaniem przodem lub tyłem do kierunku jazdy, gumowe, pompowane koła. Przednie koła skrętne. Amortyzatory wstrząsów. Regulowana wysokość rączki. W spacerówce funkcja "leżenia". Rączka pokryta eko skórą (nie robią się bąble na rękach tak jak zdarza się w rączkach gumowych).
    Model i firmę musisz wybrać sama, bo każdej z nas co innego się podoba.
    Jak wózek będzie miał wyżej wymienione cechy, gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona ;)

3. reklama
  4. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Dorzucialabym jeszcze zeby zwracac uwage na dodatki typu kosz pod wozkiem jako miejsce na dodatkowy kocyk i folie przeciwdeszczowa (sa modele gdzie nie ma gdzie tego zmiescic a jednak sa to przydatne rzeczy).

5. Ania_Beata

Ania_Beata Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    W naszej grupie majowe mamy 2016 był wątek "pochwalcie się swoimi wózkami". Znajdziesz tam dużo opinii o rożnych modelach. Do wyboru, do koloru. :)

6. ONA1227

ONA1227 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja osobiscie nie polecam 3w1 pod wzgledem spacerowki.my mamy adamex barletta pik i wozek jest ok,nosidelko tez ale spacerowka porazka...nie dosc ze tak brzydko wyglada to jest ciezka i duza.spacerowke zakupilam osobno,zwinna leciutka.

7. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    15
    My mamy mutsy 4rider na pompowanych kołach. Póki co gondola i fotelik sprawują się świetnie. Spacerówka jeszcze nie używana. Największa wada tego wózka to waga. Jeśli nie masz windy to wózek ważący 15 kg to nieporozumienie. Ja mam windę więc u mnie ten problem odpada. Najlepiej wybrać się do sklepu i samemu sprawdzić jaki wózek ci przypasuje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

8. iwopol

iwopol

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A sprawdzałaś na allegro,czy boisz się kupować przez internet?

9. Lafnejka

Lafnejka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    A nie lepiej kupić wózek 2w1 i dobry fotelik z atestem osobno? Zawsze stelaż można dobrać do wózka jak i fotelika ;) osobiście nie włożyłabym dziecka do fotelika z zestawu 3w1 a tym bardziej do auta :o

10. reklama
  11. kingakazi

kingakazi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    też myślę że lepiej kupić wózek 2w1 a dodatkowo obejrzeć się za fotelem z półki bezpieczny, bo wózek wybrać pod siebie bo ma się podobać a fotel chroni dziecko podczas podróży, ja wybrałam fotel kiddy evoluna i-size który można rozłożyć do pozycji leżącej w samochodzie i na stelażu wózka,ja mocuje fotel na stelażu wózka anex cross za pomocą adapterów tych samych co do maxi cosi, więc większość foteli zapnie się na większość stelaży za pomocą właśnie adapterów maxi cosi ale pytać sprzedawce

Poleć forum