reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek 3w1

reklama
Lekki (aluminiowy stelaż), z przekładaną rączką lub wpinaniem przodem lub tyłem do kierunku jazdy, gumowe, pompowane koła. Przednie koła skrętne. Amortyzatory wstrząsów. Regulowana wysokość rączki. W spacerówce funkcja "leżenia". Rączka pokryta eko skórą (nie robią się bąble na rękach tak jak zdarza się w rączkach gumowych).
Model i firmę musisz wybrać sama, bo każdej z nas co innego się podoba.
Jak wózek będzie miał wyżej wymienione cechy, gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona ;)
 
Dorzucialabym jeszcze zeby zwracac uwage na dodatki typu kosz pod wozkiem jako miejsce na dodatkowy kocyk i folie przeciwdeszczowa (sa modele gdzie nie ma gdzie tego zmiescic a jednak sa to przydatne rzeczy).
 
W naszej grupie majowe mamy 2016 był wątek "pochwalcie się swoimi wózkami". Znajdziesz tam dużo opinii o rożnych modelach. Do wyboru, do koloru. :)
 
Ja osobiscie nie polecam 3w1 pod wzgledem spacerowki.my mamy adamex barletta pik i wozek jest ok,nosidelko tez ale spacerowka porazka...nie dosc ze tak brzydko wyglada to jest ciezka i duza.spacerowke zakupilam osobno,zwinna leciutka.
 
My mamy mutsy 4rider na pompowanych kołach. Póki co gondola i fotelik sprawują się świetnie. Spacerówka jeszcze nie używana. Największa wada tego wózka to waga. Jeśli nie masz windy to wózek ważący 15 kg to nieporozumienie. Ja mam windę więc u mnie ten problem odpada. Najlepiej wybrać się do sklepu i samemu sprawdzić jaki wózek ci przypasuje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A nie lepiej kupić wózek 2w1 i dobry fotelik z atestem osobno? Zawsze stelaż można dobrać do wózka jak i fotelika ;) osobiście nie włożyłabym dziecka do fotelika z zestawu 3w1 a tym bardziej do auta :o
 
Lekki (aluminiowy stelaż), z przekładaną rączką lub wpinaniem przodem lub tyłem do kierunku jazdy, gumowe, pompowane koła. Przednie koła skrętne. Amortyzatory wstrząsów. Regulowana wysokość rączki. W spacerówce funkcja "leżenia". Rączka pokryta eko skórą (nie robią się bąble na rękach tak jak zdarza się w rączkach gumowych).
Model i firmę musisz wybrać sama, bo każdej z nas co innego się podoba.
Jak wózek będzie miał wyżej wymienione cechy, gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona ;)

Dokładnie! Zgadzam się z tobą, mówisz o x-landerze? Właśnie tym się mniej więcej kierowałam przy wyborze i moge potwierdzić że to są najważniejsze cechy
 
reklama
lepiej kupić wózek 2w1, fotelik dobierasz do auta, lepiej mieć taki z atestami, test plus, test ADAC ale jeśli tego z zestawu potrzebujesz tylko po to, żeby wrócić ze szpitala do domu, to bym kupiła 3w1. W moim tutisie można jakikolwiek fotelik, tylko trzeba mieć pasujące adaptery.
 
reklama
Do góry