reklama

Wózek Amelis Pro opinie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Martya, 10 Luty 2016.

1. Martya

Martya Fanka BB :)

Witam, czy któraś z forumowiczek mogłaby podzielić się opinią na temat wózka Amelis Pro?

Załączniki:

2. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Ja mam delti Amelis ale wersje basic,

3. reklama
  4. maruda202

maruda202 Fanka BB :)

My z mężem poważnie zastanawiamy się nad tym wózkiem,oglądaliśmy go już wielokrotnie na wiele sposobów i z naszych spostrzeżeń:
    -ładny i zwrotny
    -obszerna gondola z funkcją bujaka
    -spory kosz i dołączona do wózka torba
    -siedzisko montowane przodem lub tyłem do rodzica ALE spotkałam się z opinią jednej z uzytkowniczek ze dzieciaczek jadąc przodem do niej ma tendencję do zjeżdżalnia ze spacerówki- wzięłam to pod uwagę przy moich testach i wydaje się to mało prawdopodobne aczkolwiek gdyby się jednak zdarzyło to wózek ma możliwość regulacji amortyzatora,i wtedy siedzisko jest na pewno płaskie
    -pompowane koła,lekko się prowadzi,testowalam go na specjalnej sciezce
    -tapicerkę można zdjąć do żywego i wyprać
    -łatwo się składa
    Widziałam tez sporo tych wózków na ulicach,cena też jest w porządku, do tego fajna gwarancja.
    Osobiście biorę go poważnie pod uwagę, rozważam tez Baby Design Husky.
    Może jest tu jakas mama uzytkujaca Amelisa?

5. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Ja już swojego użytkuje ponad rok i rzeczywiście dziecko na początku zjezdzalo w spacerowe, ale teraz już nie. I nie wiem czy to jest kwestią tego, ze jest większy i się lepiej w wózku utrzymuje czy kwestia tego materiału w środku. On jest dość śliski i może z czasem się wyrobil i już się dziecko dupką nie ślizga. Jeżeli ti kwestia materiału to na początku taka wkładka z minky rozwiazalaby sprawę. Potem już jest ok.

6. Martya

Martya Fanka BB :)

Ja po obejrzeniu tego wózka rozmyśliłam się z zakupu. Odstraszył mnie tandetny, błyszczący, śliski materiał. Od razu odechciało mi się dalszego oglądania.

7. AsiaK-K

AsiaK-K Mamusia Lenki

Mój synek ma aktualnie 4,5 miesiąca i od początku użytkuje Amelisa Pro (średnio 7km dziennie). Jestem bardzo z niego zadowolona. Jest zwrotny i zwinny. Syn ostatnio bardzo chętnie ogląda świat wokół i sceptycznie wsadziłam go do spacerówki, którą od samego początku spisałam na straty (to moje drugie dziecko, córka w spacerowce od wóżka 3 w 1 wyglądała jak nieszczęście z racji niedopasowanych pasów). Jakiez było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam ze pasy są dopasowane i dziecko nie zjeżdża :-) ja osobiście mogę polecić :-) ale wiadomo ze każdy ma inny gust :-)

8. annasarna

annasarna Zaciekawiona BB

Powiem Ci, że też chciałam go z mężem kupić ze względu na cenę. Ale jak zobaczyłam go na żywo to słabe materiały na gondolce i spacerówce. Wybrałam Anexa Sporta troszkę droższy ale chyba warto dołożyć bo wykonanie o niebo lepsze:)

9. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Amelis nie moje klimaty, nie podoba mi sie material z jakiego wykonany jest wozek, ja zakupilam Adamex barletta, super wozek :)

10. reklama
  11. annasarna

annasarna Zaciekawiona BB

Też podobał mi się Adamex , lecz Anex jeszcze bardziej:) ale na szczęście wybór wózków jest duży i każdy coś wybirze. U mnie jeździ dużo Adamexów a ja chciałam coś innego:)

12. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

u mnie same bebetto i anexy a adamexow malo poki co :)

Poleć forum