reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Amelis Pro opinie

Martya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Luty 2016
Postów
5 624
Witam, czy któraś z forumowiczek mogłaby podzielić się opinią na temat wózka Amelis Pro?
 

Załączniki

  • images(3).jpeg
    images(3).jpeg
    9 KB · Wyświetleń: 812
reklama
My z mężem poważnie zastanawiamy się nad tym wózkiem,oglądaliśmy go już wielokrotnie na wiele sposobów i z naszych spostrzeżeń:
-ładny i zwrotny
-obszerna gondola z funkcją bujaka
-spory kosz i dołączona do wózka torba
-siedzisko montowane przodem lub tyłem do rodzica ALE spotkałam się z opinią jednej z uzytkowniczek ze dzieciaczek jadąc przodem do niej ma tendencję do zjeżdżalnia ze spacerówki- wzięłam to pod uwagę przy moich testach i wydaje się to mało prawdopodobne aczkolwiek gdyby się jednak zdarzyło to wózek ma możliwość regulacji amortyzatora,i wtedy siedzisko jest na pewno płaskie
-pompowane koła,lekko się prowadzi,testowalam go na specjalnej sciezce
-tapicerkę można zdjąć do żywego i wyprać
-łatwo się składa
Widziałam tez sporo tych wózków na ulicach,cena też jest w porządku, do tego fajna gwarancja.
Osobiście biorę go poważnie pod uwagę, rozważam tez Baby Design Husky.
Może jest tu jakas mama uzytkujaca Amelisa?
 
Ja już swojego użytkuje ponad rok i rzeczywiście dziecko na początku zjezdzalo w spacerowe, ale teraz już nie. I nie wiem czy to jest kwestią tego, ze jest większy i się lepiej w wózku utrzymuje czy kwestia tego materiału w środku. On jest dość śliski i może z czasem się wyrobil i już się dziecko dupką nie ślizga. Jeżeli ti kwestia materiału to na początku taka wkładka z minky rozwiazalaby sprawę. Potem już jest ok.
 
Ja po obejrzeniu tego wózka rozmyśliłam się z zakupu. Odstraszył mnie tandetny, błyszczący, śliski materiał. Od razu odechciało mi się dalszego oglądania.
 
Mój synek ma aktualnie 4,5 miesiąca i od początku użytkuje Amelisa Pro (średnio 7km dziennie). Jestem bardzo z niego zadowolona. Jest zwrotny i zwinny. Syn ostatnio bardzo chętnie ogląda świat wokół i sceptycznie wsadziłam go do spacerówki, którą od samego początku spisałam na straty (to moje drugie dziecko, córka w spacerowce od wóżka 3 w 1 wyglądała jak nieszczęście z racji niedopasowanych pasów). Jakiez było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam ze pasy są dopasowane i dziecko nie zjeżdża :-) ja osobiście mogę polecić :-) ale wiadomo ze każdy ma inny gust :-)
 
Powiem Ci, że też chciałam go z mężem kupić ze względu na cenę. Ale jak zobaczyłam go na żywo to słabe materiały na gondolce i spacerówce. Wybrałam Anexa Sporta troszkę droższy ale chyba warto dołożyć bo wykonanie o niebo lepsze:)
 
Też podobał mi się Adamex , lecz Anex jeszcze bardziej:) ale na szczęście wybór wózków jest duży i każdy coś wybirze. U mnie jeździ dużo Adamexów a ja chciałam coś innego:)
 
reklama
Do góry