reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek ARTE ALU 3w1 super lekki

reklama
Jesli moge cos doradzic to napisz do sprzedajacego i zapytaj czy ta waga stelaza jest podana z kolami czy bez, bo jak z kolami to rzeczywiscie lekki ale jak bez kol to trzeba doliczyc pewnie ze 2-3 kilo, czyli 4 kilo stelaz + gondola 4,5kg + kola i wyjdzie z 11kg, a ze spacerowka jeszcze wiecej. Dowiedz sie zebys sie nie rozczarowala.
 
gogi8 ma rację,ale jeśli myślisz o wybraniu wózka w kolorze grafitowo-czarnym,to nie rób tego!Maluszek w czasie gąrących dni będzie się gotował w takim wóżku.Ciemne kolory przyciągają promienie słoneczne w nadmiarze jak magnez.Poza tym to brzydki kolor,mnie kojarzy się z pogrzebem,a już napewno nie jest dobry na kolor wózka!!!
 
W aukcji jest wiele kolorow do wyboru :tak: na pewno wybiore jasny.


Dzieki za rade, zapytam o ta wage. Chcialam sie dowiedziec głównie tego, czy takie aluminiowe stelaże są wytrzymale, czy to jakas tandeta ;-) Tak sobie myśle ze jest cos za cos, a wiec moze byc tak ze lekki wózek bedzie kepiskiej jakosci.
 
Ja zdecydowałam się na ten wózek własnie ze względu na wagę. Wózek super się prowadzi, jest lekki i zwrotny, w przeciwnieństwie do mojego pierwszego, ciężkiego wózka na prostych kołach! Jak sobie przypomnę to aż mnie ręce bolą:)

Poza tym wózek Arte Alu szybko i sprawnie się składa i zajmuje mało miejsca. Jest bardzo funkcjonalny i do tego ładny:)
 
Do góry