reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Bebetto Holland

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Czy posiada ktoś wózek Bebetto Holland i mógłby podzielić się opinią na jego temat? Interesuje mnie opcja 2w1. Wydaje mi się bardzo dobrym wyborem jak na 1600 zł. Niestety o ile opinie w Internecie na temat gondoli są świetne, to mało potrafię znaleźć jakichkolwiek dotyczących spacerówki. Proszę o wypowiedź użytkowników.
 
reklama
Rozwiązanie
O super, że jest tu temat o tym wózku z 2019 roku, bo opinie przed 2018 są takie sobie, a wózek wydaje się być interesujący :) Początkowo stawiałam na Tako Imperial, ale testowałam Bebetto Luca i równie wygodnie mi się prowadziło jak Tako, pewnie Holland prowadzi się podobnie jak nie tak samo, muszę sprawdzić na żywo, bo cena bardziej kusząca :)
Mój już stoi, ale jeszcze trochę poczeka, bo to dopiero 33tc. 'Przetestowaliśmy' go na chrześniaku, wydaje się bardzo wygodny i intuicyjny w obsłudze, jednak nie mogę wypowiedzieć się na temat dłuższego użytkowania :p
 
Ja mam Bebetto Murano i o ile z gondoli byłam zadowolona tak ze spacerówki już niekoniecznie. Dopóki dziecko nie chodzi to jest ok, ale jak zacznie to już niekoniecznie.
 
Witam. My użytkujemy Holland od 14 miesięcy i według mnie to super wózek! O gondoli mogę powiedzieć same dobre rzeczy czyli tak jak słyszałaś. Jeśli chodzi o spacerówkę to nawet nie przyszło mi do głowy szukać innej bo dla nas sprawdza się świetnie. Wózek w prowadzeniu jest lekki, dziecko siedzi "wysoko", siedzenie nie jest zbyt "cienkie" - nie przepuszcza zimna ale i nie grzeje latem. Budka łatwo się rozkłada, w kilka sekund można zmienić siedzisko przodem/tyłem. My naprawdę polecamy.
 
Podłączam się do pytania bo rozważam wózki Bebetto. Jak z ich wysokością? Jeszcze nie miałam okazji oglądać na żywo i zastanawiam się czy dla niewysokiej osoby będzie ok?
 
Podłączam się do pytania bo rozważam wózki Bebetto. Jak z ich wysokością? Jeszcze nie miałam okazji oglądać na żywo i zastanawiam się czy dla niewysokiej osoby będzie ok?


Ja mam 167 wzrostu a Mąż 180 i oboje lubimy jeździć z wózkiem. Różnica dla nas jest taka, że każdy ustawia sobie rączkę na swojej wysokości
 
reklama
Czyli jesteś ode mnie sporo wyższa bo ja mam 158cm. :) Myślisz, że nie będzie dla mnie za wysoki? I jeszcze kwestia wjeżdzania na krawężniki, czy te Bebetto sobie z tym radzą?
Szczerze mówiąc myślę, że nie. Rączka ma chyba trzy poziomy. Pamiętaj tylko, żeby mieć dobrze napompowane kółka bo ja gdy uznałam, że chyba mam awarie wózka, dopompowalam powietrza i jeździ jak formuła 1 ha ha. W samej jeździe nam się naprawdę sprawdza. Niedawno jeszcze po śniegu, błocie i wszystko było ok.
 
reklama
Szczerze mówiąc myślę, że nie. Rączka ma chyba trzy poziomy. Pamiętaj tylko, żeby mieć dobrze napompowane kółka bo ja gdy uznałam, że chyba mam awarie wózka, dopompowalam powietrza i jeździ jak formuła 1 ha ha. W samej jeździe nam się naprawdę sprawdza. Niedawno jeszcze po śniegu, błocie i wszystko było ok.
Dziękuję za rady :)
 

Podobne tematy

Do góry