reklama

wózek bliźniaczy ABC Design

Temat na forum 'Przetestowane przez BB Mamy' rozpoczęty przez danka7or, 19 Listopad 2014.

1. danka7or

danka7or Początkująca w BB

dziewczyny,
    moje maluchy już niedługo przyjdzie na świat, a ja wciąż mam niepełną wyprawkę. Zatrzymałam sie na chyba jednym z bardzij przyjmneych tematów- wózka! Morze wózków a ja totalnie nie wiem, który wybrać. Firma Abc Design ma śliczne wózki we wszystkich kolorach tęczy i wszystkich kombinacjach a producenci twierdzą, że są one lekkie i zwrotne. Jestem aktywną osobą, dlatego tuż z początkiem wiosny chciałabym wrocic do biegania, dlatego szukam wózka BLIŹNIACZEGO, który będzie nadawał się do biegania!
    abc design to dobry wybór? HELP!

2. reklama
  3. AnastazjaP

AnastazjaP Początkująca w BB

@Danka7or - odwazna z Ciebie mamuśka, jeśli zamierzasz od razu wrócić do biegania. Trzymam kciuki, żeby sie udało, bo po porodzie wcale powrot do aktywnosci fizycznej nie jst prosty.. wiem to po sobie. Co do tematu wózków to abc design produkuje bardzo dobre wózki a cenie do zaakceptowania, wózki sie nadają do biegania, nie wiem za bardzo jak wyglada sytuacja z bliźniaczymi wózkami, poniewaz mam tylko jednego malucha, któremu sprawiłam abc design take off, który jest ekstra! Wydaje mi sie, że trudno bedzie Tobie znaleźć coś w czym bedziesz mogła biegać z bliźniakami... to chyba nawetzbyt wielkie przeciążenie i dyskomfort dla maluchów. Ale jakbys sie jednak zdecydowała na zwyklaka to abcdesign zoom piekna sprawa. W sklepie ogladałam rozne wozki tej marki i wszystkie zachwycaja kolorami i designem + duzymi koszami na zakupy :) zresztą nie tylko ja je testowałam. Moje znajome również są zadowolone :) Polecam Ci udać się do jakiegoś sklepu ze sprzętem dla dzieci.

Poleć forum