reklama

wozek bugaboo by paul frank

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez sonisia, 4 Luty 2012.

1. sonisia

sonisia Fanka BB :)

witajcie dziewczyny :)

zakochalam sie w wozku bugaboo w kolorowej wersji paul frank :

http://www.motokobiety.pl/Wozek,Gwiazdy,Anna,Przybylska,Bugaboo,Cameleon,1-1217-7-jpg.html

niestety nie mogę nigdzie znaleźć takiego zestawu w PL, stad mam ogromna prośbę do wszystkich mamus (obecnych i przyszłych) o wszystkie info do tego wózka, czy dodatków z tej serii (cameleon) itp :)
    dodam ze chodzi mi najbardziej o buduke i spiworek, bo reszte można skompletować.

moze tez są jakieś mamy zainteresowane takim wózkiem?

z gory dziękuje i pozdrawiam..!

2. daria0607

daria0607 Fanka BB :)

3. reklama
  4. aga_cina

aga_cina Mama Aniolka

sonisia, wydaje mi sie, ze to edycja limitowana :tak: czesto bugaboo i iCandy wydaja wozki w roznych wzorach. Pamietam, ze w zeszlym roku na pewno widzialam wersje, ktora pokazujesz, bo sama chcialam kupic taki wozek i gdybym teraz kupowala, na pewno bylby to wlasnie bugaboo Cameleon :-) moj eMek uparl sie jednak na iCandy apple, ktory tez jest fajny ;-)

5. sylwia_d

sylwia_d Mama Oliwki i Mariuszka

mi jakos sie nie podoba ten wozek ale kazdy ma inny gust :tak:

6. Asik.

Asik. Fanka BB :)

7. sasanka1

sasanka1 Fanka BB :)

ja od dwoch lat posiadam cameleona i jest to superowy wozek i jedyny ktory zostawiam dla drugiego dziecka

jesli masz pytania pisz smialo najlepiej na priva

8. margo_84

margo_84 Fanka BB :)

Ja też mam cameleona w wersji czarno czerwonej i pomarańczowej na zmianę :-) wózek jest świetny. Ja kupiłam na allegro od kolesia z Holandii, a moje koleżanki ściągały z USA i tak wyszło taniej niż w PL, mój wózek w PL 6000 zł :szok: nie są to tanie wózki ale warto wydać tą kasę!!!!

9. Myrsini

Myrsini Fanka BB :)

sprawdzalam i u nas w Grecji ten wozek kosztuje niecałe 1000e czyli taniej duzo niz w Polsce

10. reklama
  11. EEnil

EEnil Gość

12. Ada12345

Ada12345 Zaciekawiona BB

Ostatnio pisalam wlasnie o tych wozkach gdzies w innej czesci. To niesamowite jak popularne sa te wozki. Trzeba przyznac sa rewelacyjne ale cena tez jest calkiem niezla. Prawda jest jednak taka ze wozki maja byc niezawodne wiec moga przertwac dluzej.

Poleć forum