reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek Chicco S3 Trio

Witajcie,nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada ale mam pytanko.
Do tej pory uzywalismy graco ale z racji tego ze jest ciezki kupilismy cosatto -cos okropnego ,po 3 miesicach wakacji w polsce stal sie wyplowialy,kolka zjechaly sie i juz nie jest do uzytku.Stoi ale uzywamy znowu ciezkiego graco.Pytanie.Intresuje mnie Chicco Skip Stroller Glamour. Moze ktorac z was moze miala/ma do czynienia z tym wozkiem?
Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam wszystkich forumowiczów!
Odświeżę jeszcze temat wózka S3Trio.
Mam pytanie odnośnie kół ponieważ model obecnie sprzedawany ma koła piankowe, natomiast ten o którym rozpisywali się forumowicze w latach ubiegłych miał koła pompowane. Czy ma ktoś doświadczenie z kołami piankowymi i czy nadal warto zainwestować w ten wózek.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
ja polecam wózek laret black z tako najtaniej znaleziony na bebis.pl kolezaka mi poleciła i jestem zadowolona, a nie był drogi bo za 4w1 zapłaciłam nie całe 1500zł za nowy!!!
 
Do góry