reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek COLETTO GIOVANNI 3 w 1

Mamcia Paulinki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2008
Postów
200
Witam,
jak w temacie chciałam spytać o użytkowanie wózka Coletto Giovanni 3 w 1 cena jest dość przystępna ok 1700 zł razem z bazą isofix do fotelika samochodowego.
Byłam w sklepie widziałam i na 99% go kupię
- jest lekki
- skrętny
- szybko się składa
- małe rozmiary po złożeniu
jednak ja jak to ja chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego wózka bo wiadomo w sklepie podłoga równiutka,brak dziecka w środku itd.

Co prawda kolory są dość ubogie ale chyba nie kolor jest najważniejszy;-)
http://dino.sklep.pl/nowy/coletto-g...7.html?zenid=f120d5082c1cdd9cfae85824476b5b55
Pozdrawiam;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raczej nie, nie za tą cenę, foletil też pewnie nie testowany :baffled:
Wózek ok, ale fotelik i baza u mnie by odpadły.
 
Dlatego też proszę o opinię kogoś kto ten wózek użytkował/użytkuje.Raczej nie jestem ograniczona tylko do tego,że musi to być marka znana i cholendarnie droga wtedy będę miała 100% pewność bezpieczeństwa.Niestety nigdy takiej pewności mieć nie będziemy.Owszem niby są testy itd ale czy do ich prawdziwości również mamy pewność?Poza tym nie każdego stać na kupowanie fotelika np. za 1000 zł w którym dziecko pojeździ co najwyżej do 1 roku bo później i trak trzeba go zmienić.
 
Za fotelik maxi cosi, czy recaro nie zapłacisz 1000 zł, a napewno jest bezpieczniejszy niż ten w tym wózku z tą bazą. To jest Twoja sprawa jaki kupisz foteik, ja jestem zdania, że akurat w tej kwestii nie nalezy oszczędzać. Firmy ww raczej na brak testów nie moga sobie pozwolić, w tym się specjalizują, a ich foteliki są w czołówce bezpieczeństwa jesli chodzi o testy ADAC. Nie musze uzytkować tego wózka by wyrazić swoje zdanie nt fotelika, który przede wszystkim uzywa sie w aucie i tam powinien spełniać swoją funkcję.
 
hej :)dzis kupi

łam ten wózio i jestem mega zadowolona, jest najlżejszy ze wszystkich wózków jakie do tej pory widziałam, chodzi jak ta lala ;) Polecam, ja płaciłam 1190 zł i 200 za fotelik :) on ma same zalety
kolor błękitny :)
 
Do góry