reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka z montowanym fotelikiem?

cos mi tu spamem mocno czuc... zarowno ze strony bobaskowamama jak i ewcia... bardzo nie lubie jak osoby z kilkoma tylko postami zaczynaja nagminnie wychwalac jakas marke
 
reklama
Martusia popieram...

Oto wypowiedź tej samej dziewczyny z dzisiaj...twierdziła,że ma ten wózek a tu jakieś podpuszczanie,że niby widziała...
Czego to ludzie nie zrobią...
:
Wczoraj, 16:54
#25
ewcia1988
user-offline.png

Początkująca(y)
blue_rank_1.gif
Zarejestrowany10-2011Postów7

[h=2]
icon1.png
Odp: Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje[/h]
Każdy chyba ma problemy z wyborem wózka:)
Też się z tym borykałam, ale jestem bardzo zadowolona z wózka firmy gesslein.
Pasuje i do miasta i na wyrtepy:)
Przyciaga wizualnie, super się prowadzi i można montować fotelik samochodowy:)
Sprawdza się w 100%​


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wytrzymał, mieszka na 4 pietrze bez windy i za każdym razem targa go do mieszkania bo mała zasypia tylko w wózku.
U mnie w okolicy te foteliki montowane widziałam po raz pierwszy w galerii , u mnie w mieście nie widziałam.Może u Was to jakaś rewelacja. I każdy ma. Bo w tych mniejszych coś znaleźć to ciężko.
Tutaj tereny górzyste i nie każdy bawi się w rewię mody czy jakieś nowości bo nie każdy wózek ma odpowiednie koła i się nadaje na wszystko.
Dlatego za nim kupię chcę się upewnić. Co będzie lepszym rozwiązaniem.
Nie chcę wydać kasy na darmo. Albo potem coś dokupywać i jeszcze dokładać. Jeden ale pewny :)
Używane mnie nie interesują, bo jak przeglądam ogłoszenia to za cały komplet tyle sobie życzą że głowa boli.:no::szok:
A stan czasem jest zadziwiający negatywnie. A krzyczą jak za zboże.
Popatrze zaraz co napisałyście jedo i hartan :) macie jakieś linki czy musze szukać?:D
 
A właśnie mam pytanie w związku z tym do Ciebie, czy ta rama navingtona nie jest za sztywna?? Mnie się wydaje własnie on bardzo sztywnym wózkiem i w sklepie ciężko podbijał się nawet bez dziecka :/
 
EVE a o którą ramę pytasz? W Navingtonie są jak na razie 3 klasyczne, rama cadeta i rama parasolka. Ramy klasyczne są na wahaczach wiec nie powinny być ciężki w podbijaniu. Cadet jest normalny bez bujania, ale ten wózek jest z kolei najlżejszy więc też nie powinno być problemu z podbijaniem. Kojarzysz jakie próbowałaś w sklepie?
 
ooo to jestem zdziwiona! :-):-) Ja mam model z 2010 i na szczęście nic nie skrzypi. A póki co jestem zadowolona! Cadet jest lżejszy i wydaje mi się najbardziej miejski. Chociaż mam koła pompowane i piankowe. A jakim wózkiem Ty jeździsz?
 
merko - teraz maclarenem questem:tak: wcześniej buzzem3 (raczej niewypał) i jane carrera aniverario (pewnie bym dalej go miała ale ukradli). Teraz zastanwiam sie nad jedo fynem, no chyba że sobie w jane unlimita sprawię, chodzi mi ostatnio po głowie :-D
 
reklama
Ja również zwracałam uwagę na takie wózki, ciekawe rozwiązanie jak sie jedzie na zakupy samochodem a potem trzeba dziecko przekładać do wózka ;)
 
Do góry