reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka z montowanym fotelikiem?

Odświeżam wątek. Mam pytanie. Potrzebuje lekkiego wózka z gondolą i fotelikiem samochodowym. Istnieją wogóle takie wózki? ;-)Funkcja spacerówki nie jest mi potrzebna. Wózek ma być malutki po złożeniu. Dobrze jakby się montował fotelik maxi cosi cabrio fix.


Polecam Cybex Mios. Jest bardzo lekki. Ma sporą gondolke i szybko i dobrze sie składa. Fotelik Maxi Cosi Pebble plus powinien pasować. ale raczej dobrałabym cos z oferty Cybex, np. Aton M i-Size lub rozkładany fotelik Cloud Z i-Size.
 
reklama
ja z polaczenia stelaz elea i fotelik pebble korzystam tylko na zakupach, ale widze duzo mam,ktore codziennie woza tak dzieci na spacerach, czy to zdrowe?

Dziecko w foteliku powinno przebywać maksymalnie 2h. Pozycja, która ma dziecko jest świetna do jazdy samochodem, bo fotelik otula maluszka i go chroni podczas wypadku. Nie jest to jednak za zdrowe na dłuższą metę, bo bo takie ściśniete dziecko ma ściśniete płuca i mniej tlenu. Jest fotelik Cybex Cloud Z i-Size który możesz rozłożyć poza samochodem. I w takim foteliki dziecko może być nieco dłużej. Ale fotelik to nie gondola, w której jest duzo miejsca;)
 
Może podepnę się pod ten wątek
Mianowicie planuje zakup wózka 3w1, koniecznie na allegro bo z chłopakiem bierzemy na raty, kwota do 1500 zł. Znalazłam kilka które mi odpowiadają czy któraś z Was jakiś z tych ma lub słyszała opinie? Nie chce wpadki z zakupem
Cosmo
Camarelo Sevilla
Quero Alu Karex
Mikrus Avinion
Verdi pepe eco
Spiro
Bebetto Vulcano Carlo
 
Może podepnę się pod ten wątek
Mianowicie planuje zakup wózka 3w1, koniecznie na allegro bo z chłopakiem bierzemy na raty, kwota do 1500 zł. Znalazłam kilka które mi odpowiadają czy któraś z Was jakiś z tych ma lub słyszała opinie? Nie chce wpadki z zakupem
Cosmo
Camarelo Sevilla
Quero Alu Karex
Mikrus Avinion
Verdi pepe eco
Spiro
Bebetto Vulcano Carlo
My kupiliśmy 3w1 firmy Krasnal. Polska firma, wózki mają bardzo dobre opinie. Firma ma swoją stronę na allegro.

My kupiliśmy ten poniżej, model Nexxo.
 

Załączniki

  • niebieski-szary.jpg
    niebieski-szary.jpg
    80 KB · Wyświetleń: 483
My kupiliśmy 3w1 firmy Krasnal. Polska firma, wózki mają bardzo dobre opinie. Firma ma swoją stronę na allegro.

My kupiliśmy ten poniżej, model Nexxo.
Piękny i ma wszystko co potrzeba
A długo go masz? W wózkach 3w1 słyszałam że kiepsko później jest ze spacerówka, coś tam z pasami albo jeszcze czymś, czy w tym też?
 
Piękny i ma wszystko co potrzeba
A długo go masz? W wózkach 3w1 słyszałam że kiepsko później jest ze spacerówka, coś tam z pasami albo jeszcze czymś, czy w tym też?
Jeszcze czeka na lokatora, bo się Młodemu nie spieszy (jutro termin). Ale zależało mi na tym, by miał duże kółka, stabilną ramę, spacerówkę tyl/przód. Ten model ma wszystko regulowane stąd dobre opinie.

Na kiedy masz termin, może zdążę Ci zdać relację ;)
 
Jeszcze czeka na lokatora, bo się Młodemu nie spieszy (jutro termin). Ale zależało mi na tym, by miał duże kółka, stabilną ramę, spacerówkę tyl/przód. Ten model ma wszystko regulowane stąd dobre opinie.

Na kiedy masz termin, może zdążę Ci zdać relację ;)

No tak, dzieciom to nigdy się nie spieszy.
Ja termin mam na koniec sierpnia, ale planuje jeszcze w tym miesiącu zakupić by na spokojnie doszedł, bo czasem się przedłuża ze względu na kolor i w razie czego żeby wymienić
Dość pechowa jestem także biorę wszystkie ewentualnosci pod uwagę 😂
 
reklama
No tak, dzieciom to nigdy się nie spieszy.
Ja termin mam na koniec sierpnia, ale planuje jeszcze w tym miesiącu zakupić by na spokojnie doszedł, bo czasem się przedłuża ze względu na kolor i w razie czego żeby wymienić
Dość pechowa jestem także biorę wszystkie ewentualnosci pod uwagę 😂
Ja zamówiłam w poniedziałek, wczoraj przyszedł :D
 
Do góry