reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dla dziecka

ANNA152

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Maj 2020
Postów
28
Miasto
Gdańsk
Jak wybrać wózek dla dziecka? Ile lat wózek będzie służył dziecku? Lepiej kupić wózek 3 lub 2 w 1 czy lepiej zainwestować w spacerówkę? Rodzę w listopadzie więc nie wiem jak długo będę potrzebować gondoli(mam możliwość pożyczenia od szwagierki) boję się, że w takim wózku 3w1 dziecko pojeździ tylko rok, bo w nich spacerówki maja obciążenie chyba do 15 kg, a szwagierki córka miała 13 miesiecy jak ważyła 15 kg. i tak pomyślałam może pożyczyć gondolę i kupić spacerówkę do 30 kg? Jestem kompletnie zielona w temacie.
 
reklama
Rozwiązanie
Zależy w jaki teren wózka potrzebujesz. Ja na wieś kupiłam X-landera X-move bo wokół domku spokojna okolica , laski, strumyk, pola,więc drogi wymagające, kupiłam zestaw 2w1 i jestem zadowolona, amortyzacja w tym modelu bardzo dobra . Wózek swoje waży ale zdaje się na naszych spacerach więc śmiało mogę polecić. Mam jeszcze taką malutką spacerówkę ale to głównie w podróże
Hej! Czy macie doświadczenia z wózkiem Espiro Next 2w1?
Wózek to chyba będzie najtrudniejszy zakup. Co mi się jakiś spodoba to opinie mnie zniechęcają. A ten ma dość dobre opinie i wizualnie też fajny.
IMG_20200630_090536.jpg
 
reklama
My wybraliśmy muuvo quick 2 w 1 i dodatkowo do tego fotelik maxi cosi
Wózek lekki naprawdę fajnie się prowadzi gondola może być w wersji xl czyli większej
My mieliśmy mniejsza i posłużyła nam do 6 miesiąca
Teraz jeździmy w spacerówce i jestem mega zadowolona jest lekka i składa się razem ze stelażem oczywiście możliwość jazdy przodem i tyłem obszerna budka i możliwość rozłożenia na płasko
 
My wybraliśmy muuvo quick 2 w 1 i dodatkowo do tego fotelik maxi cosi
Wózek lekki naprawdę fajnie się prowadzi gondola może być w wersji xl czyli większej
My mieliśmy mniejsza i posłużyła nam do 6 miesiąca
Teraz jeździmy w spacerówce i jestem mega zadowolona jest lekka i składa się razem ze stelażem oczywiście możliwość jazdy przodem i tyłem obszerna budka i możliwość rozłożenia na płasko
Jeszcze warto wspomniec, że ma kubełkowe siedzisko. Ja to odrzucałam już na wstępie chociaż sam wózek jest super.
 
Zależy w jaki teren wózka potrzebujesz. Ja na wieś kupiłam X-landera X-move bo wokół domku spokojna okolica , laski, strumyk, pola,więc drogi wymagające, kupiłam zestaw 2w1 i jestem zadowolona, amortyzacja w tym modelu bardzo dobra . Wózek swoje waży ale zdaje się na naszych spacerach więc śmiało mogę polecić. Mam jeszcze taką malutką spacerówkę ale to głównie w podróże
 
Rozwiązanie
Ja z doświadczenia mogę polecić Anex Baby m/type PRO. Jest lekki i trwały. Można go ustawić w pozycji dla noworodków, ma także oczywiście wyjmowaną gondolę. Regulować można też uchwyt i kosz pod wózkiem - naprawdę praktyczny wózek.
 
My wybraliśmy muuvo quick 2 w 1 i dodatkowo do tego fotelik maxi cosi
Wózek lekki naprawdę fajnie się prowadzi gondola może być w wersji xl czyli większej
My mieliśmy mniejsza i posłużyła nam do 6 miesiąca
Teraz jeździmy w spacerówce i jestem mega zadowolona jest lekka i składa się razem ze stelażem oczywiście możliwość jazdy przodem i tyłem obszerna budka i możliwość rozłożenia na płasko
Dzień dobry ?
Zastanawiam się nad wózkiem tylko w wersji 3.0 ?
Nadal by Pani poleciła ten wózek ?
Ja z ta amortyzacją ?
Opinie sa źle ze jest praktycznie zerowa :/
 
Jak wybrać wózek dla dziecka? Ile lat wózek będzie służył dziecku? Lepiej kupić wózek 3 lub 2 w 1 czy lepiej zainwestować w spacerówkę? Rodzę w listopadzie więc nie wiem jak długo będę potrzebować gondoli(mam możliwość pożyczenia od szwagierki) boję się, że w takim wózku 3w1 dziecko pojeździ tylko rok, bo w nich spacerówki maja obciążenie chyba do 15 kg, a szwagierki córka miała 13 miesiecy jak ważyła 15 kg. i tak pomyślałam może pożyczyć gondolę i kupić spacerówkę do 30 kg? Jestem kompletnie zielona w temacie.
My mamy Baby Jogger City Sights 2w1. Swietny jest. Skrętny, wygodny, spore koła, wygodny dla malucha. Polecam generalnie jesli poszukujesz!
 
Proszę o polecenie wózka spacerowego dla dziecka 3 - 4 lata.
Obecnie wzrost blisko 100 cm, każda drzemka w wózku na podwórku i nie zapowiada się na zmianę.
W naszym Baby Desing Lupo (świetny model!) już ciśnie głową o budkę.
Konieczne: dość duże koła i amortyzacja, może być model na biegania.
Link do: Modowe okazje, promocje i nie tylko | Shop&GO



Szukam aktualnie w różnych skleapch i nie mogę tak do końca znaleźć tego, na czym mi zależy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Proszę o polecenie wózka spacerowego dla dziecka 3 - 4 lata.
Obecnie wzrost blisko 100 cm, każda drzemka w wózku na podwórku i nie zapowiada się na zmianę.
W naszym Baby Desing Lupo (świetny model!) już ciśnie głową o budkę.
Też na tym etapie miałam baby design ale wave, syn mieścił się na luzie.
 
Do góry