reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla "wiejskiej mamy"

dosia no to kup kunerta, my mielismy go 4 lata temu, potem go sprzedalam bo zamarzyl mi sie nowoczesny wozek i bardzo zalowalam, ze go sprzedalam, jesli zalezy Ci na skretnych kolkach, to kup ze skretnymi a jak nie to bez, ja mialam model o nazwie niebieski + kwiaty
 
reklama
Jade dzisiaj do ludzi to odwiedzę kilka sklepów może w którymś będzie Kunter to go sobie zobaczę i "wymacam" :D
Dziękuje wszystkim za porady :)
 
Kupiłam go w komisie z drugiej ręki ale był w stanie po prostu idealnym! model VIP na amortyzatorach za niecałe 500zł postaram się jakąś fotkę cyknąć
 
Mura, o której piszesz powinna być dobra na te wiejskie drogi ze względu na to, że ma pompowane duże koła i ogólnie jest taka solidniejsza i stabilniejsza, porządny wózek po prostu a taki jest potrzebny do zadań specjalnych na wsi :)
 
Też uważam że ten wózek super się sprawdzi w takim terenie,duże pompowane koła ułatwią jazdę po nierównym terenie,myślę że lepiej sprawdzi się mura trzy kołowa-zobacz sobie stronie internetowej,a i dodatkowym plusem tego wózka jest fakt że kół się nie pompuje:)nawet jak najedziesz na szkło
 
reklama
Zgadzam sie sama mieszkam poza miastem i u nas mura 4 spisuje sie swietnie, wyboje pagorki dxiury bloto swietnie sobie z tym radzi przy tym jest bardzo stabilana...
 
Do góry