reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek dla wysokich rodziców

reklama
Witam. Chciałabym odświeżyć temat. Czy są tu jacyś wysocy rodzice, którzy mogą się podzielic swoimi spostrzeżeniami co do wózka? :-)
 
Ja również miałam Jumper x 3w1 mój mąż ma dwa metry a ja też nie miałam ochoty się głęboko schylac do wózka ten był idealny przetrwał dwoje dzieci i wraca domnie bo oczekuję po 10 latach dzidziusia. Koła duże pompowane zjeżdżałam nim po schodach a śnieg i lód mu nie straszne. Polecam.
Witam. Chciałabym odświeżyć temat. Czy są tu jacyś wysocy rodzice, którzy mogą się podzielic swoimi spostrzeżeniami co do wózka? :-)
 
Do góry