reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek do biegania

Ja do biegania jak i do jazdy na rowerze mam burley d'lite co prawda dwójkę bo do bliźniaków ale wózek sprawuje się rewelacyjnie w każdych warunkach - piach, wertepy, miasto. Brakuje jedynie hamulca w rączce ale jest to do zrobienia. A do maluszków można dokupić specjalne wkładki. Mam już go dwa lata (kupiłam do starszych dzieci) a do bliźniaków ( 5 miesiecy) do kupiłam tylko wkładki weber i nie kupowałam specjalnego wózka do bliźniaków.
 
reklama
jak dla mnie ten bugaboo byłby fajny, gdyby nie przednie nieskrętne koło - nie wyobrażam sobie jeżdzenia tak p mieście cz y po sklepie - i kubełkowe siedzisko - odpada, dziecko niby leży ale dalej siedzi :) ani się przekręcic na boczek trochę ani nic :) ale to tylko moje wrażenia z obejrzenia zdjęć:)
 
Do góry