reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek do samolotu

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
35
Drogie mamy, w okolicach wrzesnia jestem zmuszona podróżować razem z moim dzieckiem samolotem. Nie kupiłam jeszcze wózka. Poszukuję takiego, który łatwo się składa i po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca. Nie chcę wydawać więcej niż 3 tys. pomożecie?
 
reklama
@Chłodna92 Napisz, w jakim wieku będzie dziecko podczas podróży i czy zamierzasz regularnie latać? Odniosłam wrażenie, że chcesz jeden wózek: na co dzień i do samolotu. Czemu tak?
no właśnie to będzie jeszcze maluszek, pytałam lekarza czy w ogóle możemy się porywać na taką podróż. Wszystko się jeszcze okaże, ale jak nie będzie przeciwwskazań to będę musiała lecieć, póki co to tylko jedna podróż, więc zależy mi na wózku na codzień
 
reklama
Możesz kupić spacerowke rozkładana na płasko. Przyda się potem jak dziecko będzie starsze. Ja kupiłam baby jogger mini taki składany jak parasolka. Właśnie do podróżowania samolotem. Dziecko miało 4 miesiące A potem uzywalismy go jak podrosla bardzo długo. Wózek latał kilkanaście razy i nic mu nie jest.
Wszystko zależy od tego ile ma dziecko. Jeżeli mniej niż 3 miesiące to raczej potrzebuje gondoli. Jak więcej to wystarczy rozkładana całkiem na płasko parasolka. Szkoda kupować na jeden raz

Dodam jeszcze że nie wiem ile ma dziecko. Albo ile wtedy będzie mieć ale ja nie widzę przeszkód by lecieć nawet z bardzo małym dzieckiem.
 
Do góry