reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek dziecięcy

Dołączył(a)
22 Lipiec 2013
Postów
6
Miasto
Ustka
Witam. Chcielibyśmy kupić wózek i zastanawiamy sie nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Ja jestem strasznie niezdecydowana a poród już tuż tuż :) Chciałabym poznać Wasze opinie :)
 
reklama
Ja bardzo polecam wozek tej firmy u nas sie sprawdzil rewelacyjnie tylko,ze mamy jumpera,maly lubi nim jezdzic do dzisiaj,a juz ma przeszlo trzy latka,a i mi sie jezdzi lepiej niz parasolka,nigdy nas nie zawiodl,pozdrawiam
 
Wiesz, o tych dwóch markach niewiele jestem w stanie powiedzieć, ale może coś podpowiem, żebyś nie powieliła mojego błędu. Gdy Mały miał się urodzić szukałam wózka typu 2 w 1. I niestety- bacznie przyjrzałam się gondoli- czy jest duża, wygodna, szeroka, zdejmowane pokrycie, wyjmowany materacyk etc. I faktycznie kupiłam wózek z rewelacyjną gondolą. Ale nie sprawdziłam zbyt dobrze wersji spacerowej i klops- jak Młody wyszedł z gondoli to nijak do tej spacerówki nie mogłam go przekonać. Była zbyt duża, za ciężka i Mały w niej zjeżdżał, nie trzymał się w jednej pozycji (zły rozstaw pasów i w ogóle lipa). Tak więc weź pod uwagę spacerówkę także :) Moja siostra tak zrobiła, kupiła bodajże Mutsy transporter z jednym bardzo dużym plusem- wersja spacerowa super wygodna i składa się w jednym kawałku (nie trzeba oddzielnie składać stelaża, a oddzielnie budki z siedziskiem, jak te lżejsze wózki spacerowe). Ja mam 2 w 1 bebetto solaris (wielki plus dla gondoli, Mały leżał w niej i nieraz drzemał do 7 miesiąca a jest dużym dzieckim; wielki minus dla spacerówki) i kupioną niedawno spacerówkę lekką (ale nie parasolkę). Ufff mam nadzieję że trochę pomogłam ;)
 
Ja również zastanawiam się nad Tako, ale jumperem, bo znalazłam tanią ofertę na allegro. Przeraża mnie jednak waga 16kg:szok:
 
Jeżeli nie trzeba go wszędzie wnosić to wydaje mi się że nie byłoby tak źle aczkolwiek słyszałam opinie że te leciutkimi gorzej się jeździ w zimie a ja głównie w zimie będę nim jeździć i do tego nie zawsze po odśnieżonych drogach. Jeżeli miałabym Ci coś doradzić to poleciłabym Ci przejechać się do sklepu i samej sprawdzić ten wózek jak będzie się prowadził a potem kupić na allegro :)
 
Ja tak zrobilam najpierw bylismy w sklepie poogladac,a potem zamowilismy na allegro,a tych kg naprawde nie czuc,wozek prowadzi sie bardzo lekko,no i w zimie sprawdza sie super,problem moze byc gdy trzeba go dziennie dzwigac i wnosic z dzieckiem do mieszkania wtedy te kg moga byc odczuwalne
 
Tym bardziej, odradzam te tako. Czuć kilogramy samego wózka, nawet jak się go pcha, a co dopiero z dzieckiem. Dla mnie tego typu wózki to jakiś niewypał, a spacerówki w nich to jakas katastrofa. Nie kupiłaby, dla mnie strata pieniędzy.
 
Witam drogie serdecznie. Chciałabym zaczerpnąć rady dotyczącej kupna wózka. Na przełomie czerwca i lipca byłam na targach dedykowanym dzieciom (ciąża, poród, pierwsze dni dziecka) gdzie były prezentowane wózki. Całkiem i funkcjonalne, na pokazie prezentowano ich wytrzymałość na wszelkie płyny. W związku z czym czy któraś z was miała wózek Bebecar i mogłaby mi powiedzieć czy warto w niego inwestować, a może lepiej wybrać inną marke.

Pozdrawiam
 
reklama
Cześć Klaudia,
Mogę Ci spokojnie polecić te wózki ponieważ sama używam go od 3 miesięcy. Jeżeli chodzi o tą wytrzymałość na płyny to prawda, chociaż nie wszystkie mają tą funkcję, ale jeżeli interesuje Cię właśnie ten to popytaj w ich sklepie, jest w Warszawie na ulicy Ostrobramskiej o serię magic.

P.S jakbyś miała jakieś pytania, z chęcią pomogę mogę też przesłać zdjęcia mojego wózka.

pozdrawiam
 
Do góry