reklama

Wózek jak wybrać!! pomóżcie swymi opiniami

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez wariatka106, 3 Luty 2012.

1. wariatka106

wariatka106 Zaciekawiona BB

Witam mam takie pytanie do mam które już użytkuja wózeczki.

Chciałabym poznać opinie dotyczace waszych wozków. (bardzo prosze o podanie firmy i modelu zebym sie zorientowac mogła)

Napewno chciałabym by raczka była regulowana gdyż ja mam 1.6m a maż prawie 2m także musimy sobie to regulować
    Chciałabym również zeby był wygodny dla dziecka
    Pojemny
    Łatwo sie prowadził

Zreszta napiszcie jakie macie jakie sa wady jakie zalety a ja juz bede sobie szukac ich w sklepie zeby moc zobaczyc na żywo [​IMG]

Z góry serdecznie dziekuje mam nadzieje ze pomoże mi to jakoś bo wybór duży ale poki co patrzyłam wizualnie i ten bbrzydki, ten mało pojemny, ten jakis dziwny... i tak od słowa do słoda z meżem wyszło że zaden nam sie nie podoba, jakies tam były ale to takie ostateczności a kupic trzeba juz bo maleństwo za ponad miesiac juz bedzie [​IMG]

2. bettyszum

bettyszum Starający się ;)

3. reklama
  4. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

ja miałam mutsy 4 rider i jestem bardzo zadowolona Polecam (z tym ze fotelik samochodowy z maxi cossi )

5. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

Ja polecam tako jumper mam go juz prawie dwa lata i jestem mega zadowolona!mi zalezalo na skretnych pompowanych kolkach,zgrabnym wygladzie,regulowanej raczce,no i ze idzie przelozyc spacerowke przod-tył;-)pozdrawiam i zycze trafnego wyboru i szczesliwego rozwiazania:tak:

6. eveline84

eveline84 Zaangażowana w BB

Mój pierwszy wózek prawie 7 lat temu to był quinny speed sx i byłam z niego bardzo zadowolona, mimo że był na 3 kołach był bardzo wygodny w prowadzeniu i użytkowaniu, mój syn jeździł w nim do 3 roku życia i nic się z nim nie działo. Duzo miejsca dla maluszka zarówno w gondoli jak i w spacerówce. Od 3 miesięcy używamy wózka Mutsy urban rider i też jestem bardzo zadowolona. Także polecam oba wózki :)

Ostatnia edycja: 3 Luty 2012
  7. lepidoptera

lepidoptera Fanka BB :)

Ja mam Jedo Fyn, 4-kołowy. Użytkujemy od maja. Jestem bardzo zadowolona. Wózek jest pojemny - do tej pory córcia jeździ w gondoli (gondola 80cm dł.), która ma regulację, więc teraz jest w pozycji półleżącej - zimą to duży plus, bo zawsze jest cieplej niż w spacerówce. Rączka jest regulowana - u mnie taka sama sytuacja ze wzrostem:-), spacerówka jest przekładana przód - tył, koła skrętne z możliwością blokady, w spacerówce możliwość pozycji leżącej. Dobrze się prowadzi - u nas się sprawdza. Waga 14,4kg z gondolą - nie jest mała, ale lżejsze trudno znaleźć, przy 4 pompowanych kołach.

8. MantaZG

MantaZG Fanka BB :)

u nas Roan marita - tzw mercedes wsrod wózków. Duża gondola z regulacją, wózek ogólnie jest wysoki sam w sobie, posiada efekt kołyski, cztery koła pompowane (nie skrętne! - więc nic nie lata)...bardzo stabilny i bezpieczny. Na dole ma kratkę zamiast worka na zakupy - większosc teraz ma siatki/worki... Po za tym jest śliczny wizualnie - prosty bez zbędnych pierdół i cudów, klasyczny. Jedyny minus to to, ze ma dosc ciężki stelaż, ale u nas akurat było to bez znaczenia. Spacerówka wygodna, ma wygodne bezpieczne pasy. Prowadzi się wygodnie i bez problemu . ps. Mój pan też wysoki :-) nie musi się schylać ani do rączki, ani nawet do gondoli tak bardzi jak do innych :-) U mnie nr. 1 na liście wózeczków od zawsze.

9. Justys84

Justys84 Fanka BB :)

MantaZG ja mam skretne kola i nic mi nie lata!nie wyobrazam sobie podnosic przodu wozka za kazdym razem zeby np.skrecic choc nie ukrywam,ze wozek tez mi sie podoba:)

Ostatnia edycja: 3 Luty 2012
  10. reklama
  11. MantaZG

MantaZG Fanka BB :)

nie zmienia to faktu, ze wytrzymalszy i stabilniejszy dla mnie w odczuciu jest bez skrętnych kółek , a unoszenie lekko wózka to nie az taki wyczyn i problem przeciez.. może i duże ułatwienie, ale bez przesady... to po prostu dodatkowy i zbędny dla mnie wygodnicki bajer:p

12. wariatka106

wariatka106 Zaciekawiona BB

A co myślicie o X lander?? może jest jakas uzytkowniczka tego wozeczka

Poleć forum