reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek jak wybrać!! pomóżcie swymi opiniami

Ja i potem po rozmowie moj mąsz ;) zdecydowaliśmy się na i'coo Peak Air.
Tak jak, pisałam - widziałam u sąsiadki. Wczoraj przez prawie godzine sama nim jeździłam z jej maleństwem.
Potem w sklepie wypytałam sprzedawcę.

Wózek Peak Air od i'coo - najlepszy wózek do zadań specjalnych
tylko jest jeszcze w zestawie z fotelikiem i'coo Comfort a my chyba weźmiemy fotelik Maxi Cosi, ale maja adaptery.
Tu jest zestaw Zestaw wózek Peak Air i fotelik Comfort 0+ - najlepszy zestaw do zadań specjalnych

Jak policzylam w zestawie taniej.
Dodatkowo maja promocje już i obniżkę oraz darmową dostawę.

Jak chcesz coś podpytać to pisz - wiem już dużo ;)
 
reklama
my synka zaopatrzyliśmy w wózek JEDO fyn, kupiliśmy spacerówkę z gondolą. wybraliśmy firmę jedo, bo wózki tej firmy sprawdziły się u moich 2 koleżanek, jedna z nim przewoziła w jedo 2 dzieci, a i jeszcze na 3 wózek by się śmiało nadawał :-) ważne dla nas było by:
1. gondola była duża i faktycznie jest w porównaniu do innych modeli, np. x-landera,
2. skórzana rączka oczywiście regulowana
3. przednie zwrotne koła z możliwością blokady
4. koła pompowane, szerokie, by zimą śmiało można było jeździć - póki co sprawdziliśmy wózek w lesie jesienią i bez problemu radził sobie ze stertą liści i wystającymi korzeniami
5. amortyzatory
6. koła ściągane
7. proste i szybkie składanie wózka, by załadować do auta
etc.
jakiś czas temu w programie gadżet na tvn turbo był test 4 wózków, w tym m.in. właśnie jedo fyn był testowany i wypadł ex aequo na pierwszym miejscu z wózkiem wartym 6500 zł, a sam kosztuje 1600:-):cool2:
 
Do góry